Veidai

2022.01.14 09:46

Aukso žiedus sumainę Aras Vėberis ir Martyna Kerbedytė medaus mėnesį leidžia Tailande

LRT.lt2022.01.14 09:46

Grupės „Naktinės personos“ narys, muzikos prodiuseris Aras Vėberis susituokė su mylimąja, Martyna Kerbedyte. Apie džiugius gyvenimo įvykius jis pranešė savo socialinio tinklo paskyroje.

„Ačiū tiems, kurie jau pasveikino, ir ačiū tiems, kurie dar pasveikins! Nepykite jei nespėsime visiems padėkoti, nes toliau švenčiame savo medaus mėnesį. Siunčiame linkėjimus iš Vėberių vilos Tailande“, – A. Vėberis rašė prie socialiniame tinkle paviešintos nuotraukos, kurioje įsiamžinusi visa šeima – jaunavedžiai ir jų sūnelis Nojus. Trijulė mėgaujasi Puketo saule ir maudosi baseine ir gali grožėtis palmėmis.

Su mylimąja Martynas jiedu susižadėjo dar 2017-aisiais, po vestuvių moteris tapo Vėbere. Martyna – estrados atlikėjo Kastyčio Kerbedžio dukterėčia. Tačiau ne tik ši sąsaja sieja šiuos vyrus: muzikantas talkina Kastyčiui jo muzikinėje veikloje ir sako negalintis nustoti žavėtis šio dainininko galimybėmis bei vokalu.

„Galiu drąsiai teigti, kad tai pats brandžiausias mano gyvenimo etapas. Jis pilnas, aš gyvenu visapusiškai visavertį gyvenimą. Turiu mylinčią žmoną, nuostabų trečią vaiką. Svarbiausia, visi sveiki, laimingi, mes gražiai gyvename ir niekuo negalime skųstis.

Man iš tikrųjų gera gyventi – nežinau, kaip kitiems. Norėčiau palinkėti tiems, kam blogai gyventi, kad jie nesiskųstų, neverkšlentų ir tuo labiau nebėgtų iš tos mūsų Lietuvėlės. Noriu palinkėti: nors kažką darykite, kad čia gyventi būtų geriau“, – „Gimę tą pačią dieną“ kalbėjo A. Vėberis.

Gimę tą pačią dieną. Vėberis apie „Naktines personas“: gaila tik vieno – kad nepavyko atsisveikinti su fanais
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt