Veidai

2016.12.30 12:07

Lietuviai Laoso džiunglėse: ten gali įgyvendinti visas vaikiškas svajones

Laosas – kalnuota, sausumų apsupta šalis Pietryčių Azijoje, į kurią lietuviai keliauja itin retai. Neseniai ten viešėję tautiečiai pasakoja, kad į šį kraštą verta keliauti, jei esate pasiruošęs nedideliam diskomfortui, mėgstate nuotykius ir išbandymai džiunglėse jums įdomesni už gulėjimą gražiame paplūdimyje.

Keliautoja Ugnė Matekonytė pasakoja, jog Laosą iš dalies pasirinko dėl to, kad tai nėra populiarus turistinis maršrutas.

„Laosas neturi priėjimo prie jūros, <...> tai taip pat įdomu, kadangi masinis turizmas krypsta į Tailandą, Vietnamą, ten, kur yra vadinamasis smėlio ir paplūdimio turizmas“, – sako keliautoja.

Anot jos, vykti į šį kraštą taip pat paskatino tai, kad lapkričio mėnesį, kuomet Pietryčių Azijoje dar yra gan lietingas laikotarpis, Laose jau yra saulėta ir sausa.

Keliautoja pasakoja, kad bene labiausiai įsiminė patirtis džiunglėse.

„Yra nuostabios džiunglės, ir jose galima įgyvendinti visas vaikiškas svajones. Galima gyventi nameliuose medžiuose, džiunglių stovyklose, galima eiti į trekus ir nuveikti dar šimtą keisčiausių ir įdomiausių dalykų“, – sako U. Matekonytė.

Kartu keliavęs fotografas Artūras Bulota pažymi, kad gyvenimas vaikystę primenančiuose medžių nameliuose nebuvo toks paprastas – teko atlaikyti ir laukinių gyvūnų iššūkius.

Plačiau apie tai – įraše.