Veidai

2022.01.12 15:14

Emily lieka Paryžiuje: „Netflix“ praneša, kad pasirodys dar du serialo „Emily in Paris“ sezonai

LRT.lt2022.01.12 15:14

Žavingoji Emily iš serialo „Emily in Paris“ visgi dar pasilieka Prancūzijos sostinėje – „Netflix“ praneša, kad pasirodys trečiasis ir ketvirtasis serialo sezonai.

Gerą žinią serialą, nepaisant jam tekusios kritikos, pamėgusiems gerbėjams JAV kino milžinė „Netflix“ pranešė oficialioje instagramo paskyroje.

„Emily grįžta 3 ir 4 sezonams“, – rašoma „Netflix“ socialinio tinklo paskyroje. Ten pat išplatintas ir vaizdo įrašas, kuriame matyti akimirkos iš pirmojo ir antrojo serialo sezonų.

Kaip rašo „Variety“, serialo kūrėjai filmavimo darbus ir vėl ketina atlikti Paryžiuje. Tiesa, keletas scenų gali būti filmuojamos ir Londone. Filmavimo darbus ketinama pradėti metų viduryje, tad naujų sezonų, ko gero, teks palūkėti.

Nors „Netflix“ vos pasirodęs serialas netruko tapti vienu populiariausių visame pasaulyje, „Emily in Paris“ adresu skriejo ir nemažai kritikos strėlių. Pigus, tuščias, lengvas – tokiais ir panašiais epitetais apibūdinamas „Emily in Paris“. Visgi pagrindinę serialo heroję įkūnijusi aktorė šiuo klausimu turi savo nuomonę.

„Didelis serialo populiarumas man tiesiog įrodo, kad žmonėms reikia progos pabėgti. Žiūrėdami serialą jie gali numaldyti savo kelionių troškimą. Jie gali šypsotis ir juoktis. Nežinau, ko labiau šiuo metu galėtų reikėti“, – pasirodžius pirmajam serialo sezonui „Byrdie“ sakė Lily Collins, įkūnijanti pagrindinę serialo heroję Emily.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt