Naujienų srautas

Veidai2016.12.21 13:13

Mia apsisprendė – dalyvaus „Eurovizijos“ atrankoje

Vilija Pilibaitytė-Mia pasiryžo dar kartą bandyti laimę „Eurovizijos“ atrankoje. Prieš kurį laiką rimtai abejojusi, kad dalyvaus konkurse dėl kelialapio į didįjį konkursą, trečiadienį atlikėja 15min patvirtino – varžysis.

 „Eurovizijos“ atrankoje Mia dalyvaus trečią kartą. 15min ji pasakojo, kad dvejonės, dalyvauti konkurse ar ne, ją kamavo iki paskutinės akimirkos.

„Dvejojau iki paskutinės minutės. Nežinojau, ar verta, ar noriu dalyvauti. Matyt, dvejoti vertė ir visi šįmet mano gyvenime buvę įvykiai. Nežinojau, ar esu tam pasirengusi. Bet galiausiai nusprendžiau, kad esu pasiruošusi. O kodėl turėčiau nebūti? Iš tiesų, mane įkalbėjo ir vienas britų prodiuseris. Jo dėka nusprendžiau, jog dalyvauti verta. Turiu gerą, nuostabią dainą, ji vadinasi „Sacrifice“. Tą dainą sukūrė tas pats prodiuseris, kuris pernai eurovizinę dainą kūrė Rūtai Ščiogolevaitei“, – pasakojo Mia.

Kokius gyvenimo įvykius ji turi omenyje? „Dabar jau viskas gerai, ramu. Bet šie metai man buvo labai sunkūs. Turbūt sunkiausi gyvenime. Sakykime, buvau palūžusi. Mano tankas buvo sugedęs... Susirinkau save iš gabalėlių, suremontavau savo tanką ir dabar važiuosiu į atranką. Tikiuosi, mano tankui bus vietos, kur prisiparkuoti“, – lakoniškai atsako.

Tuos du kartus, kai anksčiau dalyvavo atrankoje, Mia finale liko skaudžiai nusivylusi – abusyk liko antra ir vietą konkurse užleido kitiems. Gal trečias kartas nemeluos?

„Du kartus buvau antroje vietoje. Tai nėra labai blogai. Dėl tam tikrų priežasčių man nepavyko iškovoti pergalės. Bet aš savimi tikiu. Šįmet einu ten atsipalaidavusi, su entuziazmu, gerais norais, geru pasirodymu, gražia daina. Šįmet viskas bus kitaip. Nenoriu draskytis, bent jau kol neprasidėjo konkursas man taip atrodo. Nenoriu plėšytis kaip anksčiau, kovoti iki paskutinio kraujo lašo. Manau, niekam neturiu nieko įrodinėti. Žmonėms patiks arba ne“, – svarsto dainininkė.

Vis dėlto Mia neslepia, kad ne šiaip sau dainuoti atrankoje ji eina, bet noro nugalėti vedama: „Mes, atlikėjai, esame kaip sportininkai. Na, bent jau aš tokia. Kiekvienas sportininkas siekia pergalės, aš esu tokia pati. Bet kai jos nebūna, labai neverkšlenu. Tada toliau užsiimu kitais darbais.“

Žinią gerbėjams Mia pranešė ir feisbuke: „Va taip, šiandien pabudau ryte ir pasakiau sau: „Užteks, mergyt, kiek galima, jau visos pagalvės šlapios.... Kur tavo stiprybė dingo? Mmm? Išsitaškei kaip kiaušinis nukritęs ant žemes... Čia ne tu!!!! Tokios tavęs nepažįstu!!!“ Na...Sakykim mano „tankui“ tiesiog reikėjo mažo remonto. Iki šiandien trūko vienos detalės. Raktą jau turiu, galime važiuoti. Jau turiu ir kelionės planą. Pirmiausia važiuosim į „Eurovizijos“ atranką, tikiuosi, ten bus kur prisiparkuoti?“

15min primena, kad V.Pilibaitytė-Mia laimę nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje bandė dvejus metus iš eilės. Pirmiausia ji nusileido Vilijai Matačiūnaitei, kuri Kopenhagoje skambėjusiame konkurse atliko dainą „Attention“, 2015 metais – Vaidui Baumilai ir Monikai Linkytei, kurie Vienoje dainavo „This Time“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi