Veidai

2016.12.20 11:16

Amerikoje vyras išsikovojo teisę pažymėjimui nusifotografuoti su ragais

BNS2016.12.20 11:16

Vienam pagonių dvasininkui Amerikoje pavyko išsikovoti teisę Meino valstijos vairuotojo pažymėjimui nusifotografuoti su ožio ragais.

Meino gyventojas Phelanas Moonsongas sakė, kad jeigu nemiega ir nesimaudo, visuomet būna su savo ožio ragais, kurie tarnauja jam kaip dvasinės antenos ir padeda šviesti kitus apie pagonybę.

Ph. Moonsongas piktinasi, kad jam dėl vairuotojo pažymėjimo nuotraukos teko kreiptis į valstijos valdžios pareigūnus, nors jis paaiškino savo religinius įsitikinimus Motorinių transporto priemonių biuro darbuotojams.

Meino Motorinių transporto priemonių biuro darbuotojai gali sulaikyti vairuotojo pažymėjimams skirtas nuotraukas patikrinimui, jeigu kyla koks nors susirūpinimas dėl religinių galvos apdangalų.

Meino valstijos sekretoriaus biuras nurodė, jog valstija nežinojo tokio galvos apdangalo, todėl paprašė Ph. Moonsongo daugiau informacijos, kad galėtų patikrinti šį klausimą.

Atstovė sakė, kad valstija davė leidimą ožio ragams, nes Ph. Moonsongas nurodė jų religinę paskirtį, be to, jie neužstoja jo veido.