Veidai

2016.12.19 16:12

S. Stallone nepanoro D. Trumpo siūlomo posto

ELTA2016.12.19 16:12

Holivudo aktorius Sylvesteras Stallone ketina sutelkti savo dėmesį į pagalbą veteranams, užuot užėmęs išrinktojo JAV prezidento Donaldo Trumpo siūlomą Nacionalinio meno rėmimo fondo vadovo postą.  

Tai pirmadienį pranešė žurnalas „Variety“, remdamasis aktoriaus agento išplatintu pareiškimu.

Kaip jame sakoma, S. Stallone buvo „labai pamalonintas pasiūlymo susieti savo veiklą su Nacionaliniu meno rėmimo fondu“, bet mano, kad „galėtų efektyviau pasireikšti veikloje, kuria siekiama atkreipti nacionalinį dėmesį į veteranus, taip pat ieškoti gerai apmokamo darbo, tinkamo būsto ir finansinės pagalbos šiems pagarbos vertiems didvyriams“.

Gruodžio 17 d. sužinota, kad išrinktasis prezidentas gali paskirti aktorių Nacionalinio meno rėmimo fondo vadovu. Tada televizijos kanalas „Fox News“, remdamasis šaltiniais D. Trumpo štabe, informavo, jog, respublikono nuomone, vaidmenimis koviniuose filmuose išgarsėjusio S. Stallones kandidatūra labai tinkama tam, kad „vėl padarytų meną didį“.

Fondas, apie kurį kalbama, yra nepriklausoma agentūra, įkurta JAV Kongreso sprendimu 1965 metais meno ir humanitarinių mokslų projektams remti ir finansuoti. Jeigu aktorius būtų sutikęs vadovauti šiai įstaigai, jo kandidatūrą būtų turėjęs patvirtinti Kongresas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.