Veidai

2016.12.06 09:55

„Oskarų“ 2017 metų ceremoniją ves komikas J. Kimmelas

BNS2016.12.06 09:55

89-ąją „Oskarų“ įteikimo ceremoniją vasario mėnesį ves vėlyvo vakaro pokalbių laidos vedėjas Jimmy Kimmelas, pirmadienį sakė šaltiniai Kino meno ir mokslo akademijoje.

Apie J. Kimmelo parinkimą oficialiai netrukus turi paskelbti Michaelas De Luca ir Jennifer Todd, kurie praėjusį mėnesį buvo pakviesti prodiusuoti ceremoniją, pranešė įvairios žiniasklaidos priemonės.

Kino meno ir mokslo akademija kol kas neatsakė į prašymus patvirtinti, kad ceremoniją, kurią vasario 26 dieną tiesiogiai transliuos televizija ABC, ves J. Kimmelas.

Ši užduotis pirmąkart tektų komikui, kuris nuo 2003 metų minėtoje televizijoje veda laidą „Jimmy Kimmel Live!“ ir kuris buvo giriamas už šiemet vestą televizijos apdovanojimų „Emmy“ įteikimo ceremoniją.

ABC, kuri Akademijai, kaip pranešama, už teisę transliuoti „Oskarų“ ceremoniją moka 75 mln. dolerių (69,7 mln. eurų) per metus, rugpjūčio mėnesį sudarė naują sutartį, pagal kurią televizijos vadovai labiau prisidės prie kūrybinių ceremonijos aspektų.

J. Kimmelas buvo pasirinktas neįprastai vėlai, nes normaliai vedėjas paaiškėja keli mėnesiai iki ceremonijos.

Tarp kitų anksčiau minėtų galimų pretendentų į vedėjus buvo komikės Ellen DeGeneres ir Tina Fey.

2016 metų ceremoniją, kurios reitingas buvo mažiausias per aštuonerius metus ir kurią žiūrėjo maždaug 34,5 mln. žiūrovų, vedė Chrisas Rockas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt