Veidai

2016.12.02 10:13

Paskelbė, kas šiemet dominavo „Instagram“

BNS2016.12.02 10:13

Popmuzikos žvaigždė Selena Gomez 2016 metais dominavo „Instagram“: turėjo daugiau sekėjų už visas kitas įžymybes ir paskelbė populiariausias nuotraukas.

Ši dalijimosi nuotraukomis platforma, ketvirtadienį pristatydama metų skaičius, nurodė, kad sumaniausiai ja naudojasi jaunos įžymybės moterys.

S.Gomez „Instagram“ turi daugiau kaip 103 mln. sekėjų – daugiau už visus kitus vartotojus, išskyrus pačią „Instagram“, kuri atrenka įdomius įrašus iš viso pasaulio.

24 metų dainininkė aplenkė kolegę Taylor Swift, kuri turi kiek mažiau nei 94 mln. sekėjų ir pagrindinė feisbukui priklausančios „Instagram“ žvaigždė buvo 2015 metais.

Po jų eina dar dvi dainininkės: Ariana Grande ir Beyonce, o paskui – realybės televizijos žvaigždė Kim Kardashian.

Daugiausiai sekėjų turintis vyras yra šeštoje vietoje atsidūrusi portugalų futbolo žvaigždė Cristiano Ronaldo.

S.Gomez „Instagram“ dominavo jai sunkiais metais – dainininkė grūmėsi su vilkligės nulemta depresija, dėl kurios jai teko nutraukti gastroles.

Lapkritį ji pasirodė per Amerikos muzikos apdovanojimų (AMA) ceremoniją ir paragino gerbėjus būti ištikimus savo vidiniams jausmams. „Nenoriu „Instagram“ matyti jūsų kūnų“, – sakė ji.

S.Gomez šiais metais taip pat buvo įsitraukusi į daug dėmesio sulaukusį emocingą ginčą „Instagram“ su buvusiu vaikinu Justinu Bieberiu, kuris galiausiai pasitraukė iš šios platformos.

Kanadiečių dainininkas neseniai Londone nuo scenos pasakė: „Pragaras yra „Instagram“.

S.Gomez paskelbė aštuonias iš 10 garsenybių nuotraukų, kurios vartotojams patiko labiausiai, ir septynis iš 10 populiariausių filmuotų klipų.

Į socialinę žiniasklaidą nusitaikiusiems reklamos užsakovams neabejotinai patiks žinia, kad mėgstamiausia S.Gomez nuotrauka „Instagram“ yra „Coca-Cola“ reklama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.