Veidai

2021.12.09 12:24

Jungtinės Karalystės premjerui Borisui Johnsonui gimė septintoji atžala

LRT.lt2021.12.09 12:24

Naujieną apie tai, kad Jungtinės Karalystės premjero Boriso Johnsono ir jo žmonos Carrie Johnson šeima pasipildė nauju nariu pranešė skynews.com. Porai gimė dukra.

Džiugios naujienos proga premjero atstovai išplatino pranešimą, kuriame rašoma, jog šeima laiminga sulaukusi sveikos mergaitės, pasaulį išvydusios vienoje Londono ligoninėje: „Ir mama, ir dukra jaučiasi puikiai. Pora dėkoja nuostabiai gydytojų komandai, kurie pasirūpino ir priėmė jų naujagimę.“

Kad laukiasi antrosios atžalos pora pranešė rugpjūtį. Tąkart 33-ejų C. Johnson instagrame parašė, kad jaučiasi „nepaprastai palaiminta vėl būdama nėščia“. Tačiau ji sakė, kad labai nerimauja, ir atskleidė, kad anksčiau šiais metais ji patyrė persileidimą, kuris jai veria širdį.

B. Johnsonas susižadėjo su savo partnere 2019 metų gruodį, pernai balandį jiems gimė sūnus Wilfredas, o šią gegužę įvyko jų slapta vedybų ceremonija.

Tiesa, klausimas, kiek vaikų turi 57-erių vyriausybės vadovas, iki šių metų rugsėjo nebuvo aiškiai atsakytas. Žinoma, kad pirmojoje santuokoje jis vaikų neturėjo. Politikas ir jo antroji žmona Marina Wheeler, su kuria jis yra išsiskyręs, turi keturias atžalas. Beje, Vyriausioji B. Johnsono duktė yra tik penkeriais metais jaunesnė už dabartinę jo žmoną Carrie.

Praėjusį rudenį politikas interviu JAV stočiai NBC pirmą kartą atskleidė esąs šešių vaikų tėvas. „Tai fantastiška, daug darbo, bet man tai patinka. Aš keičiu daug sauskelnių“, – pridūrė premjeras.

Tai buvo pirmas konkretus ir aiškus B. Johsnono pasisakymas šia tema. Šeštoji politiko atžala – duktė, kuri anot pranešimų, yra nesantuokinis vaikas, pasaulio šviesą išvydęs 2009-aisiais.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt