Veidai

2016.11.30 15:56

N. Šiaudikytė penktąkart kausis „Eurovizijoje“: nors drovu apie tai kalbėti, noriu laimėti

15min.lt2016.11.30 15:56

Artėjant nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ startui, vis daugiau dainininkų reiškia norą kautis dėl teisės atstovauti Lietuvai didžiajame konkurse. Nacionalinėje atrankoje dalyvauti ketina ir dainininkė Neringa Šiaudikytė. Ji laimę atrankoje mėgins jau penktą kartą.

15min jau rašė, kad šįmet „Eurovizijos“ atrankoje norą dalyvauti pareiškė Ieva Zasimauskaitė, taip pat – Saulenės Chlevickaitės ir Mildos Martinkėnaitės duetas, atlikėjas Audrius Janonis, pernai atrankoje sužibėjas Valdas Lacko.

Apie norą kautis dėl teisės atstovauti Lietuvai „Eurovizijoje“ prabilo ir N. Šiaudikytė. Į atrankos sceną ji lips jau penktą kartą. Nors atlikėjai anksčiau nepasisekė keturissyk, kasmet ji demonstravo didžiulį progresą, todėl šįmet nusiteikusi dar ambicingiau.

„Eurovizija“ tampa tarsi tradiciniu konkursu kasmet. Kiekvienas dalyvaujantis nori laimėti. Nors drovu apie tai kalbėti, būtų kvaila neigti, kad tokių norų neturiu“, – 15min sakė N. Šiaudikytė.

Kol kas ji neatskleidžia, su kokiu kūriniu šturmuos atrankos sceną. „Norėčiau palikti intrigos. Klausytojai galės patys įvertinti. Visuomet yra ambicijų laimėti, bet nemėgstu tuščiažodžiauti ir prisiekinėti viskuo, kad imsiu ir laimėsiu šįmet. Tie, kas garsiai kalba, dažniausiai iškrenta pirmieji“, – svarstė atlikėja.

Ji mano, kad galutinis rezultatas atrankoje smarkiai priklauso nuo bendro konteksto – to, ką konkurse siūlo varžovai.

„Kartais dainos suskamba visai kitaip prasidėjus konkursui, nei jas paklausius prieš konkurso pradžią. Manau, sėkmę lemia daug faktorių. Nežinau, ko šįmet tikėtis iš komisijos ir žiūrovų. Bet esu linkusi manyti, kad aplinkybės ir statusas tik prideda prieskonio komentarams. Visgi komisija dažniausiai vertina tai, kas vyksta scenoje, nepriklausant nuo to, kokiai grupei ar ansambliui priklausai“, – kalbėjo.

Baigdama pokalbį su 15min N. Šiaudikytė šypsojosi: „Linkiu sau sėkmės ir stiprybės konkurse. Esu užsidegusi ir nekantrauju žengti į eurovizinę sceną.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.