Veidai

2021.12.07 09:49

Žinia nekantraujantiems gerbėjams: pasirodė naujo filmo apie Harį Poterį anonsas

LRT.lt2021.12.07 09:49

Su nekantrumu sausio 1 d., kai pasirodys speciali Hario Poterio serija, laukiantys magiškos juostos gerbėjai jau gali patenkinti savo smalsumą. „YouTube“ pasirodė ilgai laukto filmo apie garsųjį burtininką anonsas.

Tiesa, paslaptingame vos 50 sekundžių trukmės vaizdo įraše pagrindinio veikėjo – Hario Poterio – nematyti. Kaip rašo CNN, anonse galima išvysti Hermioną įkūnijančią aktorę Emmą Watson, tiesa, tik iš nugaros.

LRT.lt primena, kad specialus filmas vadinsis „Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts“ (liet. „20-osios Hario Poterio metinės: sugrįžimas į Hogvartsą“).

Be pagrindinių aktorių – Harį Poterį įkūnijusio Danielio Radcliffe`o, Ronį vaidinusio Ruperto Grinto ir Hermioną įkūnijusios Emmos Watson – juostoje bus galima išvysti tokias žvaigždes kaip Helena Bonham Carter, Robbie`s Coltrane`as, Ralphas Fiennesas, Jasonas Isaacsas, Gary Oldmanas, Imelda Staunton, Tomas Feltonas, Jamesas Phelpsas ir daugelį kitų, rašė CNN.

Tiesa, užsienio žiniasklaida netruko pastebėti, kad tarp ilgo pavardžių sąrašo nėra Hario Poterio personažą sukūrusios rašytojos J. K. Rowling pavardės. Kaip rašo CNN, tai gali būti susiję su žiniasklaidoje plačiai nuvilnijusiais autorės pasisakymais apie translyčių bendruomenę.

„Hario Poterio“ istorija pasakoja apie paauglio burtininko Hario Poterio ir jo geriausių draugų iš Hogvartso kerėjimo ir burtų mokyklos – Ronio Vizlio bei Hermionos Įkyrėlės – nuotykius. Trise jie ieško paslapčių kambario ir kovoja su bazilisku, bando išgelbėti Hario krikštatėvį, laimėti burtų trikovės turnyrą, prisijungti prie Fenikso brolijos, bet visų svarbiausia – nugalėti juodąjį burtininką Valdovą Voldemortą.

Skaičiuojama, kad iš viso išleista daugiau nei 400 milijonų visų knygų dalių kopijų, jos išverstos į 67 kalbas, be to, visos knygos ekranizuotos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt