Veidai

2021.12.04 19:59

„Šok su žvaigžde“ – netikėtumų kupinas vakaras, projektą paliko dar viena pora

atnaujinta 23.10
Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2021.12.04 19:59

Devintasis „Šok su žvaigžde“ vakaras buvo kupinas staigmenų – ilgą laiką teisėjų balų lentelės apačioje buvęs Norbertas nepasidavė ir pelnęs ne vieną dešimtuką iškopė tarp dviejų laidų favoritų. Tiesa, ne visos staigmenos buvo tokios malonios – po savaitės ant projekto parketo nebesugrįš Alanas ir Eglė.

Kadangi po „Teisėjų iššūkio“ nė viena pora projekto nepaliko, kam atsisveikinti teko šįkart, paaiškėjo susumavus dviejų laidų teisėjų balus ir žiūrovų balsus. Deja, kitą savaitę LRT laidos „Į sveikatą“ vedėjas, sporto treneris Alanas Dzeranovas ir Eglė Bertulytė projektą stebės prie televizijos ekranų.

Be atsisveikinusios poros, nuostabius pasirodymus žiūrovams padovanojo dar penkios poros – sopranas Jomantė Šležaitė-Paukštė ir Rafal Narkevič, aktorė Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis, dainininkas Jurgis Brūzga ir Katerina Voropaj, choreografas Marijanas Staniulėnas ir Ieva Brigita Riepšaitė, atlikėjas Norbertas Liatkovskis (Norbė) ir Viktorija Šeinker.

Porų pasirodymus stebėjo, vertino ir komentavo sportinių šokių profesionalai – triskart Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių vicečempionas Justas Kučinskas bei daugkartinės Lietuvos ir įvairių tarptautinių šokio varžybų čempionės Eglė Visockaitė ir Lina Chatkevičiūtė. Savo balsą už patikusią porą galėjo skirti ir televizijos žiūrovai, balsavę telefonu, tiesa, projekto metu žiūrovų balsai neskelbiami, balsavimą telefonu stebi audito kompanija „Grant Thornton Baltic“.

Vakaro pradžioje dalyviai atliko šokius, kuriuos žiūrovai jau matė. Marijanas ir Ieva Brigita pakartojo trečiojoje laidoje atliktą čia čia čia pagal Tomo Joneso kūrinį „Sex bomb“.

„Kol kas neparodėte nė vieno blogo šokio, bet pasirodymas turbūt būtų buvęs dar geresnis, jei Ieva nebūtų Marijano taip atitraukusi nuo maisto“, – šmaikštavo E. Visockaitė. O L. Chatkevičiūtė prisipažino, šokius žiūrėdama antrą kartą bus priekabesnė. „Džiaugiuosi, kad į mano komentarus atsižvelgėte ir akcentus sudėliojote teisingai“, – kalbėjo ji. Pirmas vakaro pasirodymas pelnė J. Kučinsko dešimtuką. Iš viso šokis pelnė 28 balus.

Šok su žvaigžde. Jurgis Brūzga ir Katerina Voropaj. IX laida: 1 šokis

Jurgis ir Katerina ant parketo sugrąžino džaivą iš pirmosios laidos. Teisėjai džiaugėsi, kad Jurgis ne tik patobulėjo, bet ir nuoširdžiai mėgavosi savo pasirodymu. „Šis šokis – tavo, atrodė, kad šokai ne kitų primestą choreografiją, o savąją“, – teigė J. Kučinskas. Gera nuotaika spinduliavęs pasirodymas pelnė 27 balus.

Šok su žvaigžde. Marijanas Staniulėnas ir Ieva Brigita Riepšaitė. IX laida: 1 šokis

Jomantės ir Rafal tango žiūrovai galėjo išvysti šeštojoje laidoje. J. Kučinskas šią šokio choreografiją vadino bene mėgstamiausia trečiame projekto sezone, o L. Chatkevičiūtė tikino, kad ant parketo vykusi drama ir papasakota istorija ją įtikino. Tiesa, teisėjai nusprendė porą kiek pagąsdinti ir grasino skirti tris šešetus, tačiau skyrė tris devintukus, jų sąskaitą papildydami 27 balais.

Šok su žvaigžde. Jomantė Šležaitė-Paukštė ir Rafal Narkevič. IX laida: 1 šokis

Šeštąjį projekto vakarą visus sušildė istorija įkvėpta filmo „Aukštyn“, taigi nenuostabu, kad Alanas ir Eglė vėl nusprendė ją pakartoti.

„Linksmas, nuotaikingas, šviesus, lengvas... Būtent toks, koks, mano manymu, esate jūs, Alanai. O jei žmogus pasirenka šokį, atitinkantį jo charakterį, viskas pasiseka“, – apie poros Vienos valsą kalbėjo E. Visockaitė, o jai antrinusi L. Visockaitė pridūrė, kad kaip ir studiją atsinešta balionų puokštė, taip ir Alanas, rodės, lengvai skraidė ant parketo. Už šį skrydį pora pelnė 26 balus.

Šok su žvaigžde. Alanas Dzeranovas ir Eglė Bertulytė. IX laida: 1 šokis

Dar vieną tango ant parketo sugrąžino Norbertas ir Viktorija. „Norbertai, nežinau, iš kur tu semiesi tiek jėgų – kiti, rodos, jau pavargę, o tu tik įsivažiuoji. Ir tavo strategija pasiteisina – viskas šiame šokyje nuo pradžių iki galo buvo labai stipru“, – šyptelėjo L. Chatkevičiūtė, o J. Kučinskas pastebėjo, jog šokio žvaigždė vis tik buvo Viktorija. „Bet tik partnerio dėka“, – patikslino jis. 28 balus už pasirodymą pelniusi pora gavo pirmąjį savo dešimtuką – jį skyrė komplimentų negailėjusi L. Chatekvičiūtė.

Šok su žvaigžde. Norbert Liatkovski ir Viktorija Šeinker. IX laida: 1 šokis

Pirmąją vakaro dalį vainikavo Paulinos ir Rolando čia čia čia iš antrosios laidos. „Noriu pasidžiaugti, kad Paulina projekto metu tampa vis moteriškesnė. Tikra dama“, – pastebėjimu pasidalijo L. Chatkevičiūtė. Komplimentų negailėję teisėjai porai skyrė 25 balus.

Šok su žvaigžde. Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis. IX laida: 1 šokis

Prasidėjus antrai vakaro daliai, poros atliko savo naujus šokius. „Man buvo labai gražu – originali Vienos valso versija, į kurią labai gražiai įsipynė šiuolaikinio šokio choreografija“, – apie Marijano ir Ievos Brigitos pasirodymą kalbėjo E. Visockaitė. Antrasis poros šokis taip pat buvo puikiai įvertintas ir gavo 27 balus.

Šok su žvaigžde. Marijanas Staniulėnas ir Ieva Brigita Riepšaitė. IX laida: 2 šokis

Pasirodymo pradžioje Katerina pasirodė prie mikrofono, tiesa, kol kas nedainavo, tačiau patikino, kad jei išliks projekte, galbūt ir uždainuos. Ji pasiryžusi daug kam, juk iškėlė sau tikslą – supažindinti Jurgį su visais dešimt pramoginių šokių, taigi devintuoju tapo fokstrotas.

„Šou buvo tikrai nuostabus – sukūrėte prabangią kalėdinę atmosferą. Gaila, kad prasidėjus fokstrotui šiek tiek pradingo Jurgis“, – pastebėjo L. Chatkevičiūtė. Kiek padiskutavę teisėjai porai nusprendė skirti 25 balus.

Šok su žvaigžde. Jurgis Brūzga ir Katerina Voropaj. IX laida: 2 šokis

Kiek anksčiau kurstę aistras ir kėlę dramas ant parketo, ant parketo Jomantė ir Rafal sugrįžo su nuotaikingu, energingu ir savaip interpretuotu džaivu. „Jei būtų buvęs orkestro instrumentais įgrotas džaivas, tikrai būčiau pasirinkusi tokią muziką“, – šmaikštavo Jomantė. Už antrąjį šokį pora pelnė 23 balus.

Šok su žvaigžde. Jomantė Šležaitė-Paukštė ir Rafal Narkevič. IX laida: 2 šokis

Žiūrovai jau ne sykį galėjo įsitikinti, kad projekte „Šok su žvaigžde“ įmanoma viskas. Taip pat ir pamatyti slaptuosius agentus, šokančius čia čia čia. Toks amplua labai tiko Alanui ir Eglei, bet teisėjai turėjo ir pastabų, taigi pora pelnė 20 balų.

Šok su žvaigžde. Alanas Dzeranovas ir Eglė Bertulytė. IX laida: 2 šokis

Stebinti mokantys Norbertas ir Viktorija, nustebino ir muzikos pasirinkimu pasadobliui. „Man atrodo, kad tai buvo stipriausiai ir geriausiai išpildytas charakteris iš visų mano matytų pasadoblių. Atrodė, kad į Norbertą įsikūnijo velnias ir visą šokį stengėsi ištrūkti“, – pastebėjo E. Visockaitė, poros šokiui skyrusi dešimtuką. Tiek pat porai skyrė ir J. Kučinskas. Iš viso šokis įvertintas 29 balais.

Šok su žvaigžde. Norbert Liatkovski ir Viktorija Šeinker. IX laida: 2 šokis

Vakarą užbaigė Paulina ir Rolandas, patiekę desertą žiūrovų akims ir širdims – fokstrotą. „Misija sudėtinga, bet man labai patiko šokti fokstrotą. Sakau, kad per projektą atradau valsą ir fokstrotą. Šokdama jaučiausi taip, tarsi skrisčiau“, – kalbėjo Paulina. Paskutinis vakaro pasirodymas įvertintas 27 balais.

Šok su žvaigžde. Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis. IX laida: 2 šokis

Žvilgsnis į projekto „Šok su žvaigžde“ užkulisius:

„Šok su žvaigžde“ užkulisiai. Kokiomis nuotaikomis gyvena projekto dalyviai?
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt