Veidai

2021.12.03 16:45

Tiesioginiame eteryje – linksma kolegų staigmena motinystės atostogų išeinančiai Guodai Pečiulytei

LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“, LRT.lt2021.12.03 16:45

„Kaip jau supratote, mano atsisveikinimas su jumis šį kartą ne iki pirmadienio, o iki šiek tiek ilgiau. Metai, keleri, kas čia žino, bet iš tiesų išeinu daryti kitų gražių darbų ir vykdyti gražių misijų“, – tokiais žodžiais gruodžio 3 d. LRT TELEVIZIJOS laidą „Laba diena, Lietuva“ užbaigė jos vedėja Guoda Pečiulytė. Išlydėti į motinystės atostogas išeinančios kolegės nepamiršo ir laidos komanda.

Laidos pabaigoje, vykstant socialinių tinklų apžvalgai, kolegos G. Pečiulytei parengė linksmą ir jautrią staigmeną. Ekrane netikėtai pasirodė politologas Linas Kojala, komentuojantis, ką praras pasaulio ir Lietuvos žiniasklaida, kol G. Pečiulytės kurį laiką nebus eteryje.

„Na, tai didelis, bet laikinas praradimas. Ir aš neabejoju, kad ne tik Guoda sugrįš su savo labai aštriais, tiksliais, viską numatančiais klausimais, bet ir naujasis šeimos narys bus tas, kuris augs tam, kad galėtų prisidėti prie labai gražios šeimos tradicijos“, – LRT TELEVIZIJOS eteryje kalbėjo dažnas G. Pečiulytės pašnekovas L. Kojala.

Netrukus ekrane pasirodė ir politologė Rima Urbonaitė, ir žurnalistė, laidų vedėja Beata Nicholson, palinkėjusi G. Pečiulytei „laimingo storėjimo“.

Galiausiai laidos vedėjai žodžius skyrė ir jos vyras LRT žurnalistas Edvardas Špokas. „Labas, Guoda, nuo šiol dažniau sveikinsimės namuose“, – ištarė E. Špokas, su kuriuo G. Pečiulytė ne sykį sveikinosi ir LRT TELEVIZIJOS eteryje.

Ekrane visą laiką buvo galima matyti ir G. Pečiulytės reakciją. Nors gruodžio 3-oji ir tapo atsisveikinimo diena, nuo žurnalistės veido nedingo plati šypsena.

Kolegų staigmena G. Pečiulytei – „Laba diena, Lietuva“ įraše.

Staigmena tiesioginiame eteryje: „Laba diena, Lietuva“ šmaikščiai išlydi vedėją Guodą Pečiulytę į motinystės atostogas
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt