Veidai

2021.12.03 22:03

Adele ryžosi eksperimentui: vizažo guru tituluojama NikkieTutorials nugrimavo pusę veido

LRT.lt2021.12.03 22:03

Savo grožio paslaptis atlikėja Adele atskleidė pasirodžiusi internete itin populiarios makiažo guru Nikkie de Jager – NikkieTutorials laidoje. Be makiažo atvykusiai atlikėjai buvo sukurtas ir madingas įvaizdis. Tiesa, nugrimuota tik pusė veido – vizažo specialistė norėjo pademonstruoti, kokią galią turi makiažas.

„Galite pamatyti tikrąją makiažo galią,“, – juokėsi atlikėja, kai jai buvo nugrimuota pusė veido. Žvaigždė šmaikštavo, kad jei nepasidažo antakių, atrodo kaip filmų apie Harį Poterį veikėjas Voldemortas: „Pagrąžinti savo antakius išmokau tik per pandemiją. <...> Atlikau savotišką tyrimą, peržiūrėjau daugybę „Youtube“ vaizdo įrašų, užsisakiau visas reikiamas priemones. Dabar savo antakius kas savaitę dažau pati“, – kalbėjo Adele.

NikkieTutorials atkreipė dėmesį į tai, kad atlikėja beveik visada paryškina akies kontūro liniją: „Tai mano vizitinė kortelė. Nenoriu girtis, bet mano akys tinkamos makiažui. Tokias paveldėjau iš savo močiutės.“

Kai NikkieTutorials baigė darbą, Adele juokėsi, kad atrodo kaip džokeris, tačiau negailėjo gerų žodžių makiažo guru.

LRT.lt primena, kad visai neseniai Oprah Winfrey laidoje Adele atvirai prabilo ir apie savo išvaizdos pokyčius. Ne paslaptis, jog užsienio žiniasklaidoje jau kuris laikas sklando kalbos apie atlikėjos kūno ir išvaizdos pokyčius. Spėliojama, kokios dietos per du metus 45 kilogramų atsikračiusi Adele laikėsi. Pasitaikė net dvejonių, ar viskas gerai su atlikėjos sveikata.

Viešėdama Oprah laidoje, Adele pasakojo niekada neketinusi numesti svorio – sportuoti pradėjo vien tam, kad galėtų suvaldyti nerimą. „Kai išsiskyriau, mane ėmė kamuoti siaubingi panikos priepuoliai. Jie mane visiškai suparalyžiuodavo. Pasimečiau, nes nebeturėjau jokios savo kūno kontrolės“, – kalbėjo Adele.

Pastebėjusi, kad sportas padeda sumažinti nerimą, ji ėmė kasdien vaikščioti į sporto salę. Tiesa, figūros pokyčiai kai kuriems Adelės gerbėjams nepatiko, kaip kuriuos, priešingai, žavėjo. Atlikėja sakė nesukanti galvos dėl aplinkinių reakcijų – jai gana ir savų rūpesčių.

„(Žmonių reakcijos į kūno pokyčius) manęs nestebina ir neglumina, kadangi mano kūnas per visą mano karjerą buvo objektyvizuojamas“, – Oprah laidoje kalbėjo Adele. Ji pridūrė: „Turėjau teigiamą santykį su savo kūnu tada, tokį patį santykį turiu ir dabar.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt