Veidai

2021.12.01 19:58

Vilniaus centre – nekasdieninis vaizdas: „The Roop“ kvietė praeivius šokti ir vaišino spurgomis

LRT.lt2021.12.01 19:58

Gruodžio 1 d. išsiruošę pasivaikščioti po žiemišką Vilnių, dalis miestiečių ir sostinės svečių turėjo progą plačiai nusišypsoti. Ir ne tik todėl, kad juos džiugino Kalėdoms pasipuošusi sostinė – miesto centre su praeiviais sveikinosi ir juos spurgomis vaišino grupės „The Roop“ nariai.

Dar dieną grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius „The Roop“ instagramo paskyroje pakvietė gerbėjus nuo 18 val. prisijungti prie grupės narių ir nuo Lukiškių aikštės drauge keliauti Katedros aikštės link.

Lietuvos atstovai 2021-ųjų „Eurovizijoje“ pažadėjo ne tik pasisveikinti ir pabendrauti su praeiviais, bet ir pavaišinti juos gardžiomis spurgomis.

Ornamentai ant spurgų, o taip pat grupės nariams talkinęs Baubas leido suprasti, kad šis pasivaikščiojimas – naujos „The Roop“ dainos „Ohmygodable“ pristatymas (Baubas – vienas pagrindinių veikėjų dainos vaizdo klipe).

Nuotaikingą, kupiną šypsenų ir gardžių spurgų pasivaikščiojimą Gedimino prospektu vainikavo šokis Katedros aikštėje. Beje, grupės nariai apsilankė ir prie, V. Valiukevičio žodžiais, „ohmygodable“ Kalėdų eglės.

„The Roop“ dainos „Ohmygodable“ pristatymo Vilniuje akimirkos – LRT.lt nuotraukų galerijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt