Veidai

2021.11.30 11:31

Ant Baltųjų rūmų Kalėdų eglutės – ir Donaldo Trumpo nuotrauka

ELTA2021.11.30 11:31

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas „sugrįžo“ į Baltuosius rūmus – respublikono nuotrauka papuošė jo įpėdinio Joe Bideno Kalėdų eglutę. Įrėminta D. Trumpo ir jo žmonos Melanijos nuotrauka yra pirmadienį pristatytų Baltųjų rūmų kalėdinių dekoracijų dalis. Ant eglutės valstybinių banketų salėje kabo ir kitų buvusių JAV prezidentų – Jimmy‘io Carterio ir Baracko Obamos – ir jų žmonų nuotraukos.

Kad ant eglutės atsirado vietos ir M. ir D. Trumpų poros fotografijai, gali būti traktuojama kaip kalėdinis pasiūlymas užmiršti nesutarimus. J. Bidenas ir D. Trumpas pernai nuožmiai kovėsi dėl prezidento posto.

Respublikonas D. Trumpas iki šiol nepripažino savo pralaimėjimo rinkimuose ir toliau skleidžia daug kartų paneigtas sąmokslo teorijas apie tariamą sukčiavimą.

M. ir D. Trumpai, be to, aiškiai sulaužydami tradiciją, prieš J. Bideno inauguraciją nepakvietė naujojo prezidento ir jo sutuoktinės išgerti arbatos Baltuosiuose rūmuose.

Tačiau šiųmetėse kalėdinėse Baltųjų rūmų dekoracijose nesantaika neatsispindi. Ir kitose Baltųjų rūmų vietose pakabintos D. Trumpo nuotraukos.

J. Bideno žmona Jill Baltuosius rūmus Kalėdoms dekoravo remdamasi moto „Dovanos iš širdies“. Baltųjų rūmų duomenimis, papuošta 41 Kalėdų eglutė, panaudota daugiau kaip 1 800 metrų dekoratyvinės juostos, išdėliota 300 žvakių ir iškabinėta šviečiančių girliandų su daugiau kaip 78 750 lempučių.

Rezidenciją savaitę puošė daugiau kaip šimtas savanorių.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt