Veidai

2021.11.29 19:30

Princas Charlesas neigia informaciją, kad neva jis komentavo Meghan Markle ir princo Harry vaikų odos spalvą

LRT.lt2021.11.29 19:30

Princo Charleso atstovas spaudai neigia naujoje knygoje paskelbtą informaciją, kad karališkoji šeima spėliojo apie Sasekso kunigaikščio ir kunigaikštienės vaikų „odos spalvą“, praneša People.com.

Naujoje Christopherio Anderseno knygoje „Broliai ir žmonos: Williamo, Kate, Harry ir Meghan“ teigiama, kad princas Charlesas buvo neįvardytas karališkasis asmuo, kuris spėliojo apie Meghan Markle ir princo Harry būsimų vaikų kūno odos spalvą. Skelbiama, kad šią informaciją patvirtino karališkajai šeimai artimas šaltinis.

LRT.lt primena, kad metų pradžioje CBS eteryje pasirodė ilgai lauktas princo Harry ir M. Markle interviu su JAV televizijos pokalbių šou žvaigžde Oprah Winfrey.

Jo metu moteris prisipažino, kad dar būdama nėščia turėjo klausytis kai kurių vyro šeimos narių svarstymų bei susirūpinimo apie tai, kokia bus jos vaikelio odos spalva.

Tiesa, O. Winfrey sakė, jog princas Harry patikino, kad jo seneliai, karalienė Elžbieta II ir princas Philipas, nesusiję su pokalbiais apie Archie odos spalvą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt