Veidai

2021.11.26 14:22

Džiugi žinia Martynui Levickiui – „Dancing with the Stars“ nugalėjusi NBA žvaigždė šoko pagal jo kūrinį

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2021.11.26 14:22

Gali būti, kad NBA žvaigždei Imanui Shumpertui pergalę JAV televizijos projekte „Dancing With the Stars“ atnešė tai, kad kelialapį į finalą jis iškovojo atlikdamas tango pagal akordeonininko Martyno Levicko kūrinį. „Tai – didelis komplimentas“, – portalui LRT.lt sako Martynas, atskleidžiantis, kad ir pats yra šokių projektų gerbėjas.

Projektas „Dancing With the Stars“ kiekvienoje šalyje, kurioje yra kuriamas, sulaukia milžiniško žiūrovų susidomėjimo. Pagal šį formatą kuriamas ir lietuviškasis „Šok su žvaigžde“. Tiesa, kas taps LRT TELEVIZIJOS projekto nugalėtoju, paaiškės tik per Kalėdas, o amerikiečiai savo nugalėtoją jau išrinko. Juo tapo NBA žaidėjas Imanas Shumpertas ir jo partnerė Daniella Karagach.

Maloniausia žinia mums, esantiems Lietuvoje, kad NBA žaidėjas su partnere pusfinaliui pasirinko būtent mūsų šalies talento, akordeonisto Martyno Levickio kūrinio aranžuotę, tai nurodė ir prie kūrinio įrašo.

„Kai feisbuke gavau žinutę, jog mano kūrinys nuskambėjo JAV šokių projekte, labai apsidžiaugiau. Tiesa, peržiūrėjęs pasirodymo įrašą supratau, kad tai yra mano kūrinys, mano aranžuotė, mano idėja, tik groju ne aš.

Nepaisant to, tai, kad mano kūrinys skambėjo JAV televizijos eteryje – didžiulis komplimentas. Džiaugiuosi, kad jau ne pirmą kartą šokėjai atkreipia dėmesį į mano kuriamas aranžuotes, žinoma, dažniausiai lietuviški, bet smagu, kad ir tokios didelės šalies kaip JAV televizijos šou mane atranda“, – portalui LRT.lt sako M. Levickis.

Jis džiaugiasi, jog žmonės jau atpažįsta jo kūrinius ir parašo, kai išgirsta juos skambant vienoje ar kitoje laidoje. „Vis tik smagiausia, jog man rašo, kad mano dėka akordeono muzika yra aukštumoje. Tai atspindi mano misiją – įsiliejau į populiariosios muzikos kultūrą ne todėl, kad pats norėčiau būti labai žinomas ir didelė tos kultūros dalimi, bet tam, kad keisčiau akordeono įvaizdį ir sudominčiau daugiau žmonių, kurie galėtų įsimylėti šio instrumento skambesį. Džiaugiuosi, kad taip ir yra“, – patikina akordeono virtuozas.

Kad Martynas yra tikrų tikriausias akordeono virtuozas, įsitikinome jau daugybę kartų, tačiau tuos, kurie norėtų pamatyti jį šokantį, muzikantas nuvilia: „Galbūt šokių projekte būčiau sutikęs dalyvauti prieš penketą metų, tačiau dabar šokis mano gyvenime yra vis retesnis. Juolab kad pastaraisiais metais mano tvarkaraštis yra labai užimtas ir skirti kelių mėnesių repeticijoms negalėčiau. Taigi vargu, ar pavyktų mane įkalbėti tokiam iššūkiui“, – šypsosi Martynas.

Tiesa, jis tikina, kad yra ganėtinai didelis laidos „Šok su žvaigžde“ gerbėjas, nors šiais metais dėl didelio užimtumo pavyko pažiūrėti vos porą laidų. Ir jei kuri nors projekto pora sugalvos pastatyti pasirodymą pagal Martyno kūrinį, jis tik apsidžiaugs. „Visada prašom!“ – patikina M. Levickis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt