Veidai

2021.11.24 12:46

Meghan Markle Ellen DeGeneres laidoje pasidalijo motiniškais rūpesčiais ir skauduliais

LRT.lt2021.11.24 12:46

„Kažkas mums su H. (princu Harry – LRT.lt) sakė, kad vienas vaikas – pomėgis, du vaikai – auklėjimas“, – šypsojosi Sasekso hercogienė Meghan Markle, apsilankiusi JAV televizijos žvaigždės Ellen DeGeneres laidoje. Moteris pasidalijo, kaip Harry jaučiasi Santa Barbaroje ir kokie rūpesčiai užgriuvo susilaukus antro vaikelio.

M. Markle ir princas Harry pasaulio žiniasklaidos dėmesio centre atsidūrė kovo mėnesį, kai televizijos žvaigždei Oprah Winfrey davė atvirą, didžiulio atgarsio sulaukusį interviu. Būtent tada pora paskelbė, jog laukiasi dukters. Mergaitė pasaulį išvydo vasarą. Taigi apsilankiusi televizijos vakaro šou žvaigždės E. DeGeneres laidoje Meghan papasakojo, kaip po dukters gimimo pasikeitė jos gyvenimo ritmas.

Panašu, kad Meghan išgyvena tai, ką ir viso pasaulio mamos. Sasekso hercogienė prisipažino, kad laidos išvakarėse beveik nemiegojo, nes jos dukrytei dygo dantukai. „Kažkas mums su H. (princu Harry – LRT.lt) sakė, kad vienas vaikas – pomėgis, du vaikai – auklėjimas“, – šypsojosi Meghan. Ji taip pat džiaugėsi, jog pirmagimiui Archie`ui patinka būti vyresniuoju broliu.

Ellen pasveikinta, kad drauge su princu Harry papuošė proginio, įtakingiausiems pasaulio žmonėms dedikuoto žurnalo „The Times“ viršelį, M. Markle prakalbo ir apie tai, jog jai nepatinka JAV esanti motinystės atostogų programa. „Manau, žmonės pamiršta, o gal net ir nežino, jog mūsų šalis – viena iš šešių pasaulio šalių, ir vienintelė iš jų tokia turtinga, kurioje įstatymai nenumato apmokamų motinystės atostogų programos moterims, pagimdžiusioms ir auginančioms mažylius.

Visi, kas turi vaikų, žino, kaip svarbu pirmąsias savaites ar net mėnesius šeimai būti kartu. Man, dabar jau dviejų vaikų mamai, svarbu, kad žmonėms būtų suteiktos tokios galimybės. Ir darysiu viską, kad tai pasikeistų“, – kalbėjo M. Markle.

Sasekso hercogienė prakalbo ir apie savo knygą „The Bench“. „Iš tiesų šią poemą parašiau savo vyrui Tėvo dienos proga. Stebėti jį, kaip tėvą, iš tiesų labai įdomu. Tiesiog kai parodžiau šį kūrinį artimiems mums žmonėms, jie patikino, kad poema paveikia ir juos – juk tai miela meilės šeimoje istorija. Taip kilo mintis ją paversti knyga vaikams“, – paviešintoje E. DeGeneres laidos ištraukoje kalba M. Markle. Ji atskleidė, kad ir jos sūnus Archie žino, jog jis yra knygoje – pirmuosiuose puslapiuose jis nupieštas su savo šunimis, ir jis labai džiaugiasi, kad knygoje taip pat yra ir jo vištos.

Meghan ir Harry dar nepaviešino savo dukters nuotraukos, tačiau svečiuose pas E. DeGeneres buvo paviešinta Sasekso hercogų sūnaus Archie`io nuotrauka. Berniukas įamžintas iš nugaros, besisukinėjantis prie savo namų kieme esančios vištidės. Fotografijoje matyti, kad berniukas paveldėjo ugninę tėčio, princo Harry, plaukų spalvą.

Beje, E. DeGeneres yra M. Markle ir princo Harry kaimynė, taigi jie neretai pasimato ir neformalioje aplinkoje. Ellen domėjosi, ar princui Harry patinka Santa Barbara. „Persikėlėme per patį karantino įkarštį, taigi turėjome daug laiko įsikurti. Jam patinka vietos gyvenimo būdas, oras čia – puikus, esame laimingi“, – patikino M. Markle.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt