Naujienų srautas

Veidai2016.11.08 15:48

Japonijos policija areštavo įtariamą „pėdų laižytoją“

BNS 2016.11.08 15:48

Japonijos policija sulaikė fetišistą, kuris kaltinamas tuo, kad laižė ir kandžiojo vienos moters pėdą ilgiau nei pusvalandį, antradienį pranešė policija.

Vakarinio Kioto miesto policija nurodė, kad 56 metų Akira Nishiyama greičiausiai įkalbėjo vyresnę kaip 20 metų moterį jo automobilyje atsisėsti į vairuotojo vietą apsimetęs, kad jam reikia pagalbos patikrinti stabdžių sistemą.

A. Nishiyama tuomet griebė jos dešiniąją pėdą, numovė sandalą ir pradėjo laižyti jos plikos pėdos padą, nurodė vietos policijos atstovas ir pridūrė, kad minėtas asmuo buvo suimtas pirmadienį dėl kaltinimų seksualiniu priekabiavimu.

Moteris, kurios vardas nebuvo atskleistas, policijai nurodė ne iškart sugebėjusi išsilaisvinti, nes vyriškis ją laikė už kulkšnies, pranešė laikraštis „Asahi Shimbun“.

Nuo 2012 metų toje pačioje vietovėje buvo pranešta apie dar kelis panašius atvejus, ir vietos policija persekiojo nusikaltėlį, pravardžiuojamą „pėdų laižytoju“, sakoma laikraštyje.

Anot „Asahi Shimbun“, A. Nishiyama kartais dantimis kandžiodavo savo aukos kulną ir pasakydavo „ačiū“ prieš ją paleisdamas praėjus maždaug pusvalandžiui.

Laikraštis “ Sankei Shimbun“ nurodė, kad moteris iš naujausios bylos sugebėjo savo mobiliuoju telefonu įrašyti bent dalį šio pasityčiojimo.

Ji taip pat įsiminė vyro automobilio registracijos numerius ir kreipėsi į policiją, pranešė dienraštis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi