Veidai

2016.11.02 13:40

Zoologijos sodas kviečia pasidalinti moliūgais

LRT.lt 2016.11.02 13:40

Šeštadienį, lapkričio 5 d., nuo 12 valandos Lietuvos zoologijos sode prasidės moliūgų šventė – „Moliūgiadienis“. Kaip rašoma pranešime spaudai, moliūgai atsidurs ne tik gyvūnų voljeruose, bet ir taps pramoga zoologijos sodo lankytojams. 

Visi gyvūnų mylėtojai, atnešę moliūgą (didesnį nei galva), į sodą įeis 20 proc. pigiau, o čia lauks įvairios pramogos. Patys stipriausi galės išbandyti savo jėgas moliūgų nešime, akyliausi – medžios moliūgus. Be abejo, užsiėmimas „suteik moliūgui veidą“ kartu su moterų krepšinio klubo „Kibirkštis“ atstovėmis lauks rankdarbių mylėtojų. 

Zoologijos sodo nuotr.

Taip pat lankytojai galės stebėti šešėlių teatro „Mėlyniukas“ spektaklį „Vilkas ir septyni ožiukai“ bei  šikšnosparnišką edukaciją kartu su paslapčių maišu. 

Moliūgai praturtina daugelio gyvūnų racioną ir suteikia naujų pojūčių. Gyvūnų prižiūrėtojai į moliūgus įdėję mėgstamo žvėrelių maisto skatina jų užimtumą, o taip pat suteikia malonių įspūdžių sodo lankytojams, rašoma pranešime spaudai.

„Moliūgiadienio“ metu moliūgai atsidurs guanakų, tigrų, ūdrų, korsakų, ožiukų, snieginių leopardų, liūtų, roplių ir fazanų voljeruose.