Veidai

2021.10.28 16:20

Atvirai apie motinystę prabilusi Angelina Jolie prisipažino kasdien abejojanti, ar elgiasi teisingai

LRT.lt2021.10.28 16:20

Šešis vaikus auginanti aktorė Angelina Jolie interviu people.com prisipažino, kad jai nesvetimos emocijos ir abejonės, kurias išgyvena viso pasaulio mamos. Moteris sakė esanti sau griežta ir kasdien abejoja, ar kaip motina elgiasi teisingai.

Neseniai kino teatrus pasiekė juosta „The Eternals“, kurioje nusifilmavo ir A. Jolie. Premjeros vakarą ant raudonojo kilimo aktorė žengė apkabinusi būrį savo vaikų. Tiesa, vieno iš sūnų kartu su ja nebuvo, tačiau renginiuose ne dažnai pamatysi aktorę, lydimą gausios jos šeimos.

Naujausiame interviu žurnalui „People“ Holivudo numylėtinė A. Jolie prakalbo apie motinystę ir pasidžiaugė matanti, kad jos vaikai tampa puikiais žmonėmis.

Šešių vaikų (20-mečio Maddoxo, 17-mečio Paxo, 16 m. Zaharos, 15-metės Shiloh ir trylikamečių dvynių Vivienne ir Knoxo) mama neabejoja – kadangi jų yra tiek daug, vaikai augdami vieni kitiems padarė didžiulę įtaką. „Tikrai nesu šeimos galva. Tiesiog su savo vaikais esu labai sąžininga ir žmogiška“, – tikino A. Jolie.

Aktorė sakėsi suvokianti, kad jos namuose – šeši skirtingi žmonės, tad kiekvienas etapas, kiekviena emocija yra savaip įdomi. Moteris įsitikinusi – tėvų darbas padėti atžaloms suprasti, kas jie yra ir ko siekia. „Tačiau nesuprasite, kas jie, jei entuziastingai netobulėsite kartu su jais“, – pridūrė ji.

Save, kaip mamą, ji vertina gan griežtai. „Tikrai nesu tobula motina. Kiekvieną dieną jaučiuosi taip, lyg viską darau neteisingai. Esu sau griežta, nes nuolat abejoju, ar elgiuosi tinkamai. Tačiau mane gydo mano vaikų gerumas, meile paremti poelgiai“, – sakė ji people.com.

Tiesa, Maddoxas, Zahara ir Paxas – įvaikinti aktorės vaikai, Shiloh, Vivienne ir Knoxas – biologiniai. „Kiekvienas būdas įsilieti į šeimą savaip gražus. Svarbiausia apie viską su šeimos nariais kalbėtis nuoširdžiai ir atvirai. „Įvaikinimas“ mūsų namuose – labai teigiamas žodis. Su įvaikintais vaikais negaliu kalbėtis apie tai, kaip jaučiausi kai laukiausi, tačiau visuomet galiu papasakoti gražią istoriją apie tai, kaip susitiko mūsų keliai ir ką pirmą kartą juos išvydusi pamačiau jų akyse, – anksčiau duotame interviu „Vogue“ pasakojo aktorė. – Kiekvienas iš trijų nebiologinių mano vaikų turi tam tikrą paslaptį, apie savo atsiradimą šiame pasaulyje.

Kiekvienas jų kitos rasės ir iš kito žemyno, norėčiau, kad jie niekada neprarastų ryšio su savo tėvyne, kultūra, šaknimis. Aš tai gerbiu ir stengiuosi iš kiekvienos tos kultūros ką nors sužinoti, išmokti. Manau, kad tai nuostabi kelionė, kuria turime dalytis.“

Prieš keletą metų išsiskyrusi su savo vaikų tėvu, aktoriumi Bradu Pittu, A. Jolie teigė tai padariusi dėl savo šeimos gerovės: „Tai buvo teisingas sprendimas. Dabar mano dėmesys sutelktas į vaikų būseną.

Kai kurie žurnalistai pasinaudojo mano tyla ir sukurpė daugybę melų apie mano vaikus, kuriuos jie priversti skaityti žiniasklaidoje. Tačiau svarbiausia, kad jie žino tiesą. Juk jie šeši labai drąsūs ir stiprūs žmonės.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt