Veidai

2021.10.27 11:18

Kolega pasidalijo galimai paskutine Baldwino nušautos operatorės nuotrauka

LRT.lt2021.10.27 11:18

Užsienio žiniasklaidoje plinta galimai paskutinė rekvizito ginklu aktoriaus Aleco Baldwino nušautos operatorės Halynos Hutchins nuotrauka. Ja savo feisbuko paskyroje pasidalino juostos „Rust“ filmavimo aikštelėje dirbęs elektrikas Serge`as Svetnoy`us, su velione dirbęs ir anksčiau.

„Tai – paskutinė Halynos nuotrauka iš filmavimo aikštelės“, – socialiniame tinkle pasidalijęs fotografija rašė S. Svetnoy`us.

Nuotraukoje matyti filmavimo aikštelės užkulisiai, kostiumą vilkintis A. Baldwinas ir H. Hutchins, užsidėjusi skrybėlę ir ausines.

Beje, kiek anksčiau ilgą laišką feisbuke išplatinęs S. Svetnoy`us rašė, kad tragedijos akimirką buvo šalia H. Hutchins. „Mano rankos buvo išteptos jos krauju“, – širdgėlą socialiniame tinkle liejo kino industrijoje ne vienus metus dirbantis elektrikas.

Jis taip pat pridūrė, kad šis kraupus incidentas buvo aplaidumo ir neprofesionalumo klaida. „Suprantu, kad vyksta nuolatinė kova dėl biudžeto, bet negalima leisti, kad tai pasikartotų. Filmavimo aikštelėje visada privalo būti bent vienas savo darbą išmanantis profesionalas. Tai gyvybiškai svarbu, kad nepasikartotų tokia tragedija, kokia nutiko su Halyna“, – rašė S. Svetnoy`us, pasidalijęs bendra savo ir H. Hutchins nuotrauka.

Los Andžele gyvenusi H. Hutchins 2019 metais buvo išrinkta kaip viena iš Amerikos kinematografijos kylančių žvaigždžių.

„Nėra žodžių, kurie galėtų išsakyti mano šoką ir liūdesį dėl šios tragiškos nelaimės, atėmusios gyvybę Halynai Hutchins, žmonai, motinai ir labai mūsų vertintai kolegei, – socialiniame tinkle „Twitter“ po nelaimės nutraukęs tylą rašė A. Baldwinas. – Mano širdis plyšta dėl jos vyro, jų sūnaus ir visų, kurie pažinojo ir mylėjo Halyną.“

Šūvis, praėjusią savaitę Naujojoje Meksikoje filmuojant juostą „Rust“ pražudęs kino studijos darbuotoją, nuaidėjo aktoriui A. Baldwinui treniruojantis ištraukti rekvizito ginklą iš dėklo. Filmo režisierius Joelis Souza buvo pašautas į petį, o operatorė Halyna Hutchins žuvo ketvirtadienį Santa Fe mieste vykusios filmo scenos repeticijos metu.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt