Veidai

2021.10.28 09:04

Klausiate – atsakome. Kuris projekto „Šok su žvaigžde“ dalyvis aukščiausias?

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2021.10.28 09:04

LRT TELEVIZIJOS projekto „Šok su žvaigžde“ žiūrovams pro akis nepraslysta net ir menkiausios su projektu susijusios smulkmenos. Šįkart jų susidomėjimą sukėlė tai, kad bent keli projekto dalyviai – ganėtinai aukšti ir, rodos, galėtų ne tik šokti ant parketo, bet ir išbėgti į aikštelę per krepšinio varžybas.

Pagal BBC formatą kuriamas LRT TELEVIZIJOS projektas „Šok su žvaigžde“ įgauna pagreitį – kova dėl pergalės darosi vis labiau įtempta, o žiūrovams smalsu pamatyti ne tik dalyvių pasirodymus, bet ir projekto užkulisius, pasiruošimą laidoms ar sužinoti įvairiausias detales, pavyzdžiui, susijusias su dalyvių ūgiu.

Dažnas pastebėjo, kad šiemet projekte dalyvaujantys kol kas dar neprofesionalūs šokėjai yra ganėtinai aukšti ir susidomėjo, kuris iš jų – pats aukščiausias.

Galbūt ne veltui Alanas pirmojoje projekto laidoje ant parketo pasirodė su oranžiniu kamuoliu rankose ir pasipuošęs krepšininko uniforma.

Šok su žvaigžde. Alanas Dzeranovas ir Eglė Bertulytė. I laida

Projekto aukštaūgiai nenusileidžia krepšininkams – Alano Dzeranovo ir Norberto Liatkovskio-Norbės ūgis – 1.93 m. Jie ir dalijasi aukščiausio projekto dalyvio titulu.

Tiesa, nors sakoma, kad ūgis šokėjui netrukdo, Alanas ir Norbė pastebi, kad būna visaip. „Daug kas priklauso nuo partnerės, jei šoki su gerokai žemesne šokėja, tenka prisitaikyti, pritūpti ar kiek prisilenkti“, – su šypsena portalui LRT.lt pasakoja Alanas, o Norbė svarsto, kad žemesniam šokėjui išlaikyti koordinaciją yra lengviau nei aukštam.

Šok su žvaigžde. Norbert Liatkovski ir Viktorija Šeinker. II laida

Beje, 1.93 m. ūgio buvo ir praėjusiais metais projekte dalyvavęs aktorius Arnoldas Eisimantas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt