Veidai

2021.10.25 06:49

Mirė seriale „Draugai“ išgarsėjęs Jamesas Michaelas Tyleris

atnaujinta 07.57
LRT.lt, BNS2021.10.25 06:49

Sekmadienį JAV mirė aktorius Jamesas Michaelas Tyleris, kuris labiausiai išgarsėjo atliktu Gunthero vaidmeniu legendiniame seriale „Draugai“.

„Tyleris mirė ramiai savo namuose Los Andžele sekmadienio rytą. Jei kartą jį sutikai, susiradai draugą gyvenimui“, – išplatintame pranešime rašė aktoriaus vadybininkė.

Aktoriui buvo 59 metai.

2018 metais aktoriui buvo diagnozuotas pažengęs prostatos vėžys, vėliau skelbta, kad jis išplito ir į kaulus. Kaip teigiama, aktorius po diagnozės ėmė aktyviai dirbti tam, kad prostatos patikrinimus vyrai darytųsi nuo 40 metų, o ne vėliau.

BBC primena, kad Guntheris, nors ir nebuvo vienas iš pagrindinių 6 aktorių „Drauguose“, tačiau jo atliktas antraplanis vaidmuo tikrai įsiminė daugeliui. Guntheris buvo „Draugų“ seriale susitikimo vieta tapusios „Central Perk“ kavinės vadybininkas ir padavėjas.

Jis iš viso pasirodė beveik 150 serialo serijų.

Legendiniame „Draugų“ susitikime jis pasirodė per „Zoom“. Tuomet jis teigė, kad serialo filmavimo aikštelėje jis praleido 10 įsimintiniausių savo gyvenimo metų.

„Aš negalėjau įsivaizduoti geresnės patirties. Šitie žmonės („Draugų“ serialo aktoriai – LRT.lt) buvo fantastiški ir darbas su jais buvo džiaugsmas. Tai buvo labai specialus jausmas“, – susitikime sakė aktorius.

J. M. Tyleris sukūrė daugybę kitų vaidmenų tokiuose serialuose kaip „Daktariūkščiai“ (Scrubs), „Sabrina – jaunoji burtininkė“ (Sabrina the Teenage Witch) ir „Modern Music“.

„Warner Bros TV“ tviteryje paskelbė, kad gedi dėl „mylimo aktoriaus ir neatskiriamos mūsų DRAUGŲ šeimos dalies netekties. Mūsų mintys yra su jo šeima, draugais, kolegomis ir gerbėjais“.

Birželio mėnesį NBC laidoje „Today“ J. M. Tyleris paskelbė, kad 2018 metų rugsėjį jam buvo diagnozuotas vėlyvos stadijos prostatos vėžys, kuris išplito į jo kaulus. Vėžys buvo aptiktas atliekant įprastą apžiūrą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt