Veidai

2016.10.28 19:18

Londonas – geriausias miestas gyventi

Londonas pripažintas geriausiu miestu gyventi. Apklausos, atliktos praėjusių metų gruodį – prieš „Brexito“ referendumą, – rodo, kad Londonas lenkia Paryžių ir Niujorką.

Jei galėtum gyventi bet kur pasaulyje, kurį miestą pasirinktum? Ieškant atsakymo praėjusiais metais apklausta daugiau nei 5 tūkstančiai išsilavinusių žmonių, kurie geriausiu miestu išrinko Londoną.

Tyrimo dalyviai teigia, kad Jungtinės Karalystės sostinė patraukliausia savo sveikatos apsaugos sistema, infrastruktūra, kultūra ir pramogų pasiūla.

Apklaustieji mano, kad Londonas gerai sujungtas su kitais pasaulio miestais. Taip pat, teigiama, kas Jungtinės Karalystės sostinė yra  patraukli verslui dėl geros teisinės sistemos, be to, tai – miestas, formuojantis pasaulio madas visose srityse.

Apklausose antroje vietoje liko Paryžius, kuris vertinamas dėl savo kultūrinės istorijos, turistinių vietų ir tradicinio maisto. Trečioje vietoje – Niujorkas – miestas, laikomas pasaulio ekonomikos centru, tačiau apklaustuosius nuvylė savo aukštomis pragyvenimo kainomis ir nesibaigiančiomis transporto spūstimis.