Veidai

2021.10.23 21:12

Prabilo aikštelėje Baldwino pašautas režisierius – sukrėstas kolegės žūties, bet dėkoja už palaikymą

LRT.lt2021.10.23 21:12

Režisierius Joel Souza jau išleistas iš ligoninės po to, kai prieš dvi dienas jis buvo sužeistas į petį per filmo „Rastas“ filmavimą. Į jį iš rekvizito ginklo šovė žinomas aktorius Alecas Baldwinas.

Būtent prieš jį stovėjo per incidentą žuvusi operatorė Halyna Hutchins, kuriai kulka pataikė į krūtinę, moteris mirė.

J. Souza sako, kad jis „sukrėstas draugės ir kolegės Halynos mirties“, režisierių cituoja „Sky News“.

„Ji buvo maloni, energinga, neįtikėtinai talentinga, kovojo iki paskutiniųjų ir visada skatino mane būti geresniu“, – velionę prisiminė režisierius.

Jis taip pat dėkojo už sulauktą palaikymą.

„Tai man padės atsigauti“, – sakė J. Souza.

A. Baldwinas išplatino atsiprašymą

„Nėra žodžių, kurie galėtų išsakyti mano šoką ir liūdesį dėl šios tragiškos nelaimės, atėmusios gyvybę Halynai Hutchins, žmonai, motinai ir labai mūsų vertintai kolegei“, – skelbė A. Baldwinas socialiniame tinkle „Twitter“.

„Visi aktoriai ir filmavimo grupė visiškai priblokšti šiandienos tragedijos; nuoširdžiausiai užjaučiame Halynos šeimą ir artimuosius, – sakoma vesterno „Rastas“, kuriame A. Baldwinas atlieka pagrindinį vaidmenį, komandos pareiškime. – Sustabdėme filmą neapibrėžtam laikui ir visiškai bendradarbiaujame su Santa Fė policijos departamento tyrėjais.“

Sužeista 42 metų moteris buvo sraigtasparniu nugabenta į ligoninę, bet vėliau mirė, nurodė teisėsauga. J. Souza buvo greitosios pagalbos automobiliu išvežtas į kitą ligoninę; jam suteikta skubioji pagalba.

Šaudymas įvyko viduryje scenos, kuri buvo repetuojama ar filmuojama.

Vietos laikraštis „Santa Fe New Mexican“ paskelbė nuotraukų, kuriose A. Baldwinas atrodo susisielojęs. Skelbiama, kad nuotraukos po tragedijos buvo padarytos šerifo biuro automobilių stovėjimo vietoje.

Pasak laikraščio, jo reporteris matė aktorių verkiantį po tyrėjų apklausos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt