Veidai

2021.10.23 20:01

„Šok su žvaigžde“ virė ir argentinietiškos, ir kaukazietiškos aistros: po įtemptos kovos krito dar viena pora

atnaujinta 23.00
Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2021.10.23 20:01

Ant LRT TELEVIZIJOS projekto „Šok su žvaigžde“ parketo netrūko emocijų, aistrų ir dinamikos, tačiau visos poros įrodė, kad pasiduoti be kovos neketina. Tiesa, vienos iš jų kitą savaitgalį tiesioginėje transliacijoje neišvysime – su projektu atsisveikino aktorius Mantas Vaitiekūnas ir Ieva Konopliovaitė.

LRT TELEVIZIJA iki pat Kalėdų kviečia šeštadienio vakarus leisti drauge su pagal BBC formatą kuriamu projektu, kuriame savo pasirodymais džiugina ir dėl prizinės vietos varžosi šokio profesionalai bei žinomi aktoriai, atlikėjai, sportininkai, eterio veidai.

Tiesa, pristigusi žiūrovų palaikymo, praėjusią savaitę projektą paliko pirmoji pora – atlikėjas Gabrielius Vagelis ir Melisa Valinovič, nuo kitos savaitės projektą per savo televizorius stebės ir Mantas bei Ieva.

Be jau atsisveikinusių porų, ant parketo šį sezoną sukasi sopranas Jomantė Šležaitė-Paukštė ir Rafal Narkevič, atlikėja Asta Pilypaitė ir Edvinas Belousovas, raitelė, reklamos specialistė, prekių ženklo kūrėja Roberta Orlauskaitė ir Gedvinas Meškauskas, aktorė Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis, dainininkas Jurgis Brūzga ir Katerina Voropaj, choreografas Marijanas Staniulėnas ir Ieva Brigita Riepšaitė, aktorė Aleksandra Metalnikova ir Audrius Kleišmantas, atlikėjas Norbertas Liatkovskis (Norbe) ir Viktorija Šeinker, dainininkė Eglė Jakštytė ir Vykintas Širmas, LRT laidos „Į sveikatą“ vedėjas, sporto treneris Alanas Dzeranovas ir Eglė Bertulytė.

Porų pasirodymus kiekvieną šeštadienį stebi, vertina ir komentuoja sportinių šokių profesionalai – 20 medalių iš pasaulio ir Europos pirmenybių Lietuvai parvežusi profesionali sportinių šokių šokėja Lina Chatkevičiūtė, Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas, nusipelnęs Lietuvos sporto treneris Virginijus Visockas, triskart Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių vicečempionas Justas Kučinskas.

Kaip ir kasmet, dalyvius vertina ne tik projekto teisėjai – tiesioginės transliacijos metu savo balsą už patinkančią porą kviečiami atiduoti ir projekto žiūrovai, skambindami numeriu 1669 ir nurodydami patikusios poros numerį. Žiūrovų balsavimą stebi audito kompanija „Grant Thornton Baltic“. Tiesa, žiūrovų balsavimo rezultatai projekto metu neskelbiami.

Norbė ir Viktorija vakarėlį pradėjo linksma nata – euroviziniais ritmais ir egzotika. „Norbertas šiandien buvo savo amplua, sultono amplua“, – po poros sambos kalbėjo L. Chatkevičiūtė. Tiesa, V. Visockui ir J. Kučinskui šokis paliko dviprasmiškų minčių, taigi pirmasis vakaro šokis įvertintas 16 balų.

Šok su žvaigžde. Norbert Liatkovski ir Viktorija Šeinker. III laida

Alano šaknys siekia Pietų Osetiją, tad jo ir Eglės atliekamas pasodoblis nusidažė kaukazietišku charakteriu. „Alanui galbūt būtų buvę maloniau šokti osetinų šokį, tačiau šis šokis buvo puikus osetinų ir ispanų šokio mišinys“, – gyrė V. Visockas. Netradicinė pasadoblio interpretacija pelnė 20 balų.

Šok su žvaigžde. Alanas Dzeranovas ir Eglė Bertulytė. III laida

Po kaukazietiškų ir rytietiškų klajonių šokių aikštelėje, Aleksandra ir Audrius sugrąžino į Europą, kur prie parko suolelio prasidėjo graži, romantiška meilės istorija, papasakota Vienos valso žingsniu.

„Man nesinorėjo, kad šis šokis baigtųsi“, – prisipažino J. Kučinskas, o V. Visockas tikino, kad žiūrėdamas poros pasirodymą visą laiką šypsojosi. Pavasarišką nuotaiką sužadinti panorusi pora pelnė 24 komisijos balus.

Šok su žvaigžde. Aleksandra Metalnikova ir Audrius Kleišmantas. III laida

Dar prieš pasirodymą Paulina prisipažino, kad didžiausia jos svajonė projekte – sušokti tango. Ir ši jos svajonė išsipildė. Kartu su Rolandu ji kurstė argentinietiškas aistras, kurios sužavėjo ir teisėjus – jie porai skyrė 26 balus.

Šok su žvaigžde. Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis. III laida

Truputėlį robotiškas. Taip apie savo čia čia čia kalbėjo Jurgis ir Katerina. Po jo L. Chatkevičiūtė atskleidė, kad poros idėjos ją visuomet žavi, sužavėjo ir šį vakarą. „Jūsų pasirodymas – labai įdomus, ir choreografija, ir mintimi“, – kolegei antrino V. Visockas. Už idėjas, žingsnius, figūras ir savitumo paieškas teisėjai skyrė 19 balų.

Šok su žvaigžde. Jurgis Brūzga ir Katerina Voropaj. III laida

Nuo praėjusios savaitės nedaug vandens nutekėjo, tačiau Jomantė ant parketo žengė gerokai pasikeitusi – daug ilgesniais plaukais, nei ją matėme praėjusį sykį. Kaip ir visada, jos bei Rafal pasirodymas virto šokio spektakliu su pasadoblio prieskoniu.

Filmo „Baubas“ įkvėptas pasirodymas papirko teisėjus – vieni žavėjosi Jomantės talentu, kiti gyrė už tai, kad kiekvienas šokio žingsnis prasmingas ir gerai atliktas. Komplimentų negailėję komisijos nariai porai skyrė 27 balus. Tiek pora surinko ir prieš savaitę.

Šok su žvaigžde. Jomantė Šležaitė-Paukštė ir Rafal Narkevič. III laida

Vienus favoritus teisėjų balų lentelėje keitė kiti – Asta ir Edvinas atliko jausmingą, skriejantį fokstrotą, kuriam pasiruošti padėjo specialiai iš Vokietijos atvykusi Edvino sesuo, šokėja Patricija Belousova. Nors tai vienas sudėtingiausių pramoginių šokių, Asta neabejojo, kad su Edvino pagalba šį iššūkį įveikti pavyks. Ir pavyko – teisėjai jiems skyrė 20 balų.

Šok su žvaigžde. Asta Pilypaitė ir Edvinas Belousovas. III laida

Saldainiukų šokiu Ievos ir Manto džaivą vadino laidos vedėjas V. Rumšas jaunesnysis. Jūreivišką šokį L. Chatkevičiūtė vadino pavykusiu spektakliuku, tačiau kiek palaidu džaivu. „Iš mūsų visada girdėsite priekaištų, tačiau iš esmės atskleidėte ir šokio charakterį, ir nuotaiką, ir buvo tikrai linksma“, – pastebėjo V. Visockas. Smagus ir žaismingas šokis pelnė 18 balų.

Šok su žvaigžde. Mantas Vaitiekūnas ir Ieva Konopliovaitė. III laida

Robertos ir Gedvino Vienos valsas, pasakojęs pirmosios meilės istoriją tapo proga ant parketo pasirodyti ir Robertos dukrytei Elzei. V. Visockas poros pasirodymą vadino labai jautriu ir dėkojo už gražiai papasakotą istoriją. Iš viso jautrus ir už širdies griebiantis šokis įvertintas 22 balais.

Šok su žvaigžde. Roberta Orlauskaitė ir Gedvinas Meškauskas. III laida

Po pasakojimų apie pirmąją meilę, Marijanas ir Ieva savo čia čia čia atliko pagal visiems gerai žinomą kūrinį „Sex bomb“.

„Tai buvo minkštas, energingas pasirodymas – tiesiog puikus vaikino ir merginos šokis“, – patikino V. Visockas, o J. Kučinskas neabejojo, kad po projekto Marijaną bus galima drąsiai vadinti pramoginių šokių šokėju. Už energingą ir linksmą pasirodymą teisėjai skyrė 26 balus.

Šok su žvaigžde. Marijanas Staniulėnas ir Ieva Brigita Riepšaitė. III laida

Vakarą vainikavo originalus ir neįprastas Eglės bei Vykinto fokstrotas. „Stengiamės, kad kiekvienas pasirodymas būtų išpildytas geriausiai, kaip galima“, – tikino dalyviai, o jų pastangas teisėjai įvertino 22 balais.

Šok su žvaigžde. Eglė Jakštytė ir Vykintas Širmas. III laida

Žvilgsnis į projekto užkulisius:

Stebuklingos šlepetės ir net vienodos šukuosenos – „Šok su žvaigžde“ dalyviai pasitinka antrąjį iškritimo vakarą
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt