Veidai

2021.10.23 20:13

Buvusiame sostinės taksi parke „Mados infekcija“ subūrė miesto stileivas

LRT.lt2021.10.23 20:13

Buvęs taksi parkas sostinėje šeštadienio vakarą tapo bene stilingiausia vieta sostinėje – į 23-ąją „Mados infekcija“ atskubėjo būrys svečių, kurie kaip visada išsiskyrė originalumu ir netikėtais aprangos sprendimais.

„Mados infekcija“ vienam vakarui atvėrė buvusio Vilniaus taksi parko vartus – čia nusidriekė 100 m. ilgio podiumas, ant kurio dizaineriai pristatė naujausias savo kolekcijas. Įvertinti jų kūrybos susirinko daugybė madai neabejingų svečių, kurie ir patys demonstravo, jog stilius bei besikeičiantys mados vėjai jiems nesvetimi.

„Mados infekcija“ No. 23

Kaip ir kasmet, „Mados infekcija“ žiūrovams suteikė progą pažaisti deriniais, pabūti drąsesniais ir išlaisvinti savo vaizduotę, tad įkvepiančių idėjų buvo galima išvysti ne tik ant podiumo, bet ir apsidairius svečių būryje. Ryškios spalvos, raštai, aksesuarų gausa – atvykusieji pasitelkė visus stilingiausius dalykus, rastus savo drabužinėse. Kai kurie nepabijojo pasipuošti net ragais.

Tiesa, pandemijos padiktuota mados tendencija dėl saugumo dėvėti veido kaukes taip pat išliko – ši detalė įsiliejo į daugelio svečių aprangos derinius.

Vieno stilingiausių metų vakarų nepraleido ir Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas, dizainerės Laura Dailidėnienė su šeima, Jolanta Talaikytė ir daugelis kitų.

LRT.lt primena, kad šis festivalis buvo paskutinis šansas patekti į 1948 metus menantį Naujininkų simbolį, sovietinio brutalizmo pastatą, buvusį taksi parką, kurio didingas mastelis ir gąsdina, ir įkvepia.

Vakaro akimirkos – nuotraukų galerijoje, festivalio „Mados infekcija“ transliacijos įrašą rasite čia.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt