Veidai

2016.10.28 14:59

Internete išplitusi japonų komiko dainelė pelnė Guinnesso rekordininkės titulą

BNS2016.10.28 14:59

Japonų komiko dainelė apie nieką, kuri tapo interneto sensacija, kai ją rekomendavo Justinas Bieberis, pateko į Guinnesso pasaulio rekordų knygą kaip trumpiausia daina, pelniusi vietą populiariausiųjų sąraše „Billboard Hot 100“.

45 sekundžių trukmės „Pen-Pineapple-Apple-Pen“ klipas nuo rugpjūčio, kai buvo įkeltas į „YouTube“, buvo peržiūrėtas daugiau kaip 67 mln. kartų. Jis išpopuliarėjo popmuzikos megažvaigždei J. Bieberiui „Twitter“ parašius, kad tai jo „mėgstamiausias klipas internete“.

„Esu nustebintas šio staigaus populiarumo“, – sakė 53 metų komikas Pikotaro, prieš atsiimdamas apdovanojimą per penktadienį įvykusią sausakimšą spaudos konferenciją.

„Manau, jeigu ne Justinas, šiame kambaryje būtų pasirodę tik keturi žmonės“, – pajuokavo jis.

Praėjusią savaitę daina pateko į minėtą JAV populiariausių dainų sąrašą, kur jai teko 77 vieta. Pažymėtina, kad joks kitas japonų dainininkas į „Billboard Hot 100“ nebuvo patekęs pastaruosius 26 metus.

Minėtame klipe Pikotaro, apsivilkęs savo tradiciniu akį rėžiančiu kostiumu, išmargintu leopardo kailio raštais, šoka pagal beprasmiškas angliškas frazes, pavyzdžiui: „Aš turiu rašiklį. Aš turiu obuolį. Obuolys rašiklis.“

Tačiau, nepaisant pasaulinės sensacijos, Pikotaro gyvenimas, kaip jis pats sakė reporteriams, visai nepasikeitė nuo to laiko, kai dainelė praėjusį mėnesį tapo „pasauliniu fenomenu“.

Pikotaro, kuris atskleidė, kad klipui nufilmuoti išleido vos 100 tūkst. jenų (870 eurų), viliasi surengti pasaulines gastroles, nors ir abejoja, kad šis pasaulinis pamišimas tęsis.

„Tik noriu greit išleisti daug linksmų dainų“, – sakė jis.