Veidai

2021.10.16 19:56

„Šok su žvaigžde“ – pirmasis atsisveikinimas, projektą paliko Gabrielius Vagelis

atnaujinta 23.03
Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2021.10.16 19:56

„Šok su žvaigžde“ dalyviai kvietė keliauti ir po kitus kraštus, ir po kitus laikus, pasakojo jautrias istorijas ir užkūrė smagiausius vakarėlius. Vis tik emocijų ir aistrų kupinas vakaras buvo sėkmingas ne visiems – vos prieš savaitę prasidėjusi kelionė po šokio pasaulį jau baigėsi Gabrieliui Vageliui ir Melisai Valinovič.

Kad su projektu atsisveikina būtent ši pora, paaiškėjo susumavus dviejų savaičių teisėjų balus ir žiūrovų balsus. Tiesa, kaip balsavo žiūrovai, pagal BBC formato taisykles, projekto metu neskelbiama. Kitą savaitę Gabrieliaus ir Melisos nebeišvysime, o savo kovą dėl prizinės vietos tęs vienuolika porų.

Be projektą palikusios poros, ant parketo šį sezoną taip pat sukasi sopranas Jomantė Šležaitė-Paukštė ir Rafal Narkevič, atlikėja Asta Pilypaitė ir Edvinas Belousovas, raitelė, reklamos specialistė, prekių ženklo kūrėja Roberta Orlauskaitė ir Gedvinas Meškauskas, aktorė Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis, aktorius Mantas Vaitiekūnas ir Ieva Konopliovaitė, dainininkas Jurgis Brūzga ir Katerina Voropaj, choreografas Marijanas Staniulėnas ir Ieva Brigita Riepšaitė, aktorė Aleksandra Metalnikova ir Audrius Kleišmantas, atlikėjas Norbertas Liatkovskis (Norbe) ir Viktorija Šeinker, dainininkė Eglė Jakštytė ir Vykintas Širmas, LRT laidos „Į sveikatą“ vedėjas, sporto treneris Alanas Dzeranovas ir Eglė Bertulytė.

Šok su žvaigžde. Šokių aikštelėje – jautrios istorijos, aistringi vakarėliai ir pirmasis atsisveikinimas

Porų pasirodymus stebi, vertina ir komentuoja sportinių šokių profesionalai – Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas Virginijus Visockas, daugkartinės Lietuvos ir įvairių tarptautinių šokio varžybų nugalėtojos Lina Chatkevičiūtė ir Eglė Visockaitė.

Kaip ir kasmet, dalyvius vertina ne tik projekto teisėjai – tiesioginės transliacijos metu savo balsą už patinkančią porą buvo kviečiami atiduoti ir projekto žiūrovai. Žiūrovų balsavimą stebi audito kompanija „Grant Thornton Baltic“.

Antrasis „Šok su žvaigžde“ vakaras sutapo su Manto gimtadieniu, taigi būtent jubiliatas ant parketo pasirodė pirmasis. Tiesa, ne su savo partnere Ieva, o su ją šįkart pakeitusia profesionalia šokėja Ineta.

„Sunku sėdėti ant atsarginių suolelio, kai komandai tavęs reikia. <...> Ašaros jau nušluostytos ir su plačiausia šypsena laukiu šio vakaro. Ir mūsų su Mantu tango išgyveno, tik reikėjo reanimuoti pasirodymą greituoju būdu, bet tikiu savo šokių partneriu ir savo bičiule Ineta Brasaite, kuri ištiesė pagalbos ne tik ranką, bet ir koją. Už tikrą, gyvenimo papildytą Manto ir Inetos šokį“, – prieš transliaciją savo socialiniame tinkle rašė kiek sunegalavusi Ieva. Reanimuotas gimtadieninis Manto ir Inetos tango pelnė 18 teisėjų balų.

Šok su žvaigžde. Mantas Vaitiekūnas ir Ineta Brasaitė. II laida

Praėjusią savaitę su rožiniu kostiumu smagiai straksėjęs džaivą Marijanas su Ieva Brigita atskleidė kitą savo pusę – atliko lėtą valsą iš gatvėje besidarbuojančio batų valytojo svajonės. Elegantiškai ir grakščiai ant parketo žengusi pora išgirdo ne vieną teisėjų komplimentą.

„Mačiau tikrą televizijos stebuklą – kaip pelenius virto tikru princu. Džiaugiuosi, kad lėtas valsas nesuvaržė jūsų judesių plastikos, tai buvo nuostabu“, – kalbėjo L. Chatkevičiūtė. Už eleganciją ir grakštumą bei svajoklišką šokį pora pelnė 23 balus.

Šok su žvaigžde. Marijanas Staniulėnas ir Ieva Brigita Riepšaitė. II laida

Stebuklai ant „Šok su žvaigžde“ parketo tęsėsi toliau – žiūrovai galėjo išvysti juodai baltą nebylųjį kiną, kuriame nuotaikingą ir aistringą istoriją papasakojo Alanas ir Eglė. „Kaip taip galima? Savo triukais nukreipėte mano žvilgsnį nuo šokio analizavimo. Bet šokių projekte ir kare visos priemonės pateisinamos, tad naudokitės jomis ir toliau“, – teigė E. Visockaitė.

O štai L. Chatkevičiūtė pastebėjo, kad poros komedija vos nevirto tragedija – Alanas tango atliko su atsirišusiu bato raišteliu. Šokį išgyrę teisėjai Charlie Chaplinu virtusiam Alanui ir Eglei skyrė 24 balus.

Šok su žvaigžde. Alanas Dzeranovas ir Eglė Bertulytė. II laida

Ketvirtieji ant parketo pasirodę Roberta ir Gedvinas privertė pamiršti, kad už lango – niūrus ruduo. Jų samba sušildė ir nukėlė į saulėtąją Havaną. „Nuostabu! Teisėjų nuotaika taip pat nuostabi! Jūs atlikote šokį labai gerai“, – šypsojosi V. Visockas.

Pastebėjusi, kad Roberta įgijo daugiau pasitikėjimo savimi ir patobulėjo, pasirodymu džiaugėsi ir L. Chatkevičiūtė. Šypsenos puošė teisėjus, po šokio šypsojosi ir pati Roberta:„Nėra paprasta, bet svarbiausia, kad vakarėlis vyktų kiekvieno viduje. Tikiuosi, kad mes jį surengėme ant parketo ir žiūrovams namuose.“ Teisėjai už vakarėlį skyrė 22 balus.

Šok su žvaigžde. Roberta Orlauskaitė ir Gedvinas Meškauskas. II laida

Vakarėlis tęsėsi romantiškesne nata – Aleksandra ir Audrius atliko rumbą. „Graži, labai graži mintis, gražus jūsų tarpusavio santykis“, – gerąsias šokio puses išskyrė E. Visockaitė, o V. Visockas nesutiko – jam partnerystės pritrūko. Jautri ir švelni istorija iš teisėjų sulaukė 18 balų.

Šok su žvaigžde. Aleksandra Metalnikova ir Audrius Kleišmantas. II laida

Gabrielius Melisą pakvietė į Senovės Romą, o žiūrovams pademonstravo, kaip lėtą valsą atlieka gladiatoriai ir jų partnerės. „Šiandien labiau priminėte ne gladiatorių, o užsienio princą“, – pastebėjo E. Visockaitė. Jai antrino ir kiti teisėjai bei linkėjo rinktis personažus, kurie yra artimesni Gabrieliaus charakteriui. Šįkart komisija porai skyrė 18 balų.

Šok su žvaigžde. Gabrielius Vagelis ir Melisa Valinovič. II laida

Praėjusią savaitę aistras kaitinę ugningu tango, šią savaitę Eglė ir Vykintas parketą užliejo energijos banga – jie atliko džaivą. „Tai vienas man gražiausių šokių, tačiau reikalaujantis labai daug energijos“, – tikino Eglė.

Pora neslepia – repeticijose pasitaiko nedidelių nesutarimų. Nuo vieno tokių prasidėjo ir poros pasirodymas – vartėsi kėdės, o iš akių skraidė žaibai. Tiesa, vos tik nutilo muzika, visi nesutarimai išgaravo kaip dūmas, pora šypsojosi teisėjams, o teisėjai šypsojosi dalyviams ir skyrė jiems 22 balus.

Šok su žvaigžde. Eglė Jakštytė ir Vykintas Širmas. II laida

E. Visockaitė negalėjo nusėdėti vietoje ir šoko kartu su Paulina bei Rolandu, atlikusiais čia čia čia. „Man šiandien patiko viskas – buvo geras šokis, dviejų partnerių žaismas, šėlsmas. Jei abu partneriai taip sėkmingai vienas kitą šokdinsite ir palaikysite, viskas bus labai gerai“, – neabejojo V. Visockas. Teisėjai poros čia čia čia skyrė 23 balus.

Šok su žvaigžde. Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis. II laida

Dar vieną aistringą šokį žiūrovams padovanojo Jurgis ir Katerina. „Nežinau, ar jūs įveikėte tango, ar tango įveikė jus. Esu pasimetusi ir nežinau, ką daryti. Abu esate talentingi žmonės ir šokėjai, tačiau jūsų kompozicija buvo itin sudėtinga“, – tikino E. Visockaitė, o L. Chatkevičiūtė teigė, kad tango ją labai sudomino ir ji norėtų pamatyti šio šokio tęsinį. Nors teisėjų nuomonės išsiskyrė, skirdami balus jie buvo vieningi – porai skyrė tris septintukus ir į jų taupyklę įmetė 21 balą.

Šok su žvaigžde. Jurgis Brūzga ir Katerina Voropaj. II laida

Praėjusią savaitę daugiausia komisijos balų surinkę Asta ir Edvinas šį vakarą atliko rumbą pagal Astos atliekamą dainą „Naujos dienos pradžia“. Moteris neslepia, kad ši daina jai siejasi su paleidimu, nes daugiau nei prieš dešimtmetį įvykusios skyrybos sukėlė daug skirtingų emocijų. „Jūsų istorija prasidėjo dar reportaže prieš šokį, tai buvo vientisas pasakojimas, o jūsų rumba atrodė grakšti, miela, jums pavyko mane sujaudinti“, – tikino L. Chatkevičiūtė. Jautrus ir atviras Astos pasidalijimas pelnė 23 balus.

Šok su žvaigžde. Asta Pilypaitė ir Edvinas Belousovas. II laida

Po to, kai praėjusią savaitę atsidūrė teisėjų balų lentelės apačioje, Norbertas nusprendė, jog reikia pasitempti ir į savo šokius įnešti netikėtumų. Šią savaitę su partnere Viktorija jis paruošė dramatišką lėtą valsą, kuris išties nestokojo grakštumo. „Norbertas sušoko labai įdomų šokį“, – gyrė E. Visockaitė, o komplimentų už įdėtą darbą ir pastangas negailėjo ir V. Visockas. Teisėjai porai skyrė18 balų.

Šok su žvaigžde. Norbert Liatkovski ir Viktorija Šeinker. II laida

Vakarą užbaigė nuotaikingas sambos spektaklis, kurį surengė Jomantė ir Rafal. Pora įrodė, kad šį šokį galima atlikti visiškai kitaip, nei buvome pratę ją matyti. Savita sambos interpretacija sužavėjo ir teisėjus. E. Visockaitė džiaugėsi, kad Jomantei puikiai sekasi ir standartiniai, ir Lotynų Amerikos šokiai. Universaliais kariais porą vadino ir L. Chatkevičiūtė, o V. Visockas tikino, kad Jomantė ir Rafalas neabejotinai yra vieni šio projekto favoritų. Daugybę komplimentų pelnęs pasirodymas, pelnė porai ir 27 balus – aukščiausią kol kas pelnytą įvertinimą projekte.

Šok su žvaigžde. Jomantė Šležaitė-Paukštė ir Rafal Narkevič. II laida

Žvilgsnis į „Šok su žvaigžde“ užkulisius:

„Šok su žvaigžde“ užkulisiai: kokiomis nuotaikomis dalyviai pasitinka antrąją laidą?
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt