Veidai

2021.10.13 16:15

„Sostų karų“ žvaigždė Peteris Dinklage`as naujame miuzikle įkūnys herojų, engiamą dėl mažo ūgio

LRT.lt2021.10.13 16:15

Televizijos serialo „Sostų karai“ (angl. „Game of Thrones“) žvaigždė Peteris Dinklage`as pakartos savo titulinį vaidmenį ne Brodvėjaus miuzikle „Sirano“ (angl. „Cyrano“), bet filmo adaptacijoje, kurią režisuos daugybę apdovanojimų pelnęs romantinių dramų „Puikybė ir prietarai“ (angl. „Pride & Prejudice“) bei „Atpirkimas“ (angl. „Atonement“) režisierius Joe Wrightas, rašoma „Du kine“ pranešime žiniasklaidai.

Taipogi savo Roksanos vaidmenį kino juostoje pakartos aktorė Haley Bennett, kuri kartu su P. Dinklage`u debiutavo teatro scenoje 2018 metų miuzikle. Filme taip pat vaidins aktoriai Benas Mendelsohnas ir Brianas Tyree Henry`s.

Draminio miuziklo „Sirano“ scenarijų parašė aktorė, režisierė ir dramaturgė, P. Dinklage`o žmona Erica Schmidt. Ji kino žiūrovams naujai pristato klasikinę prancūzų poeto ir dramaturgo Edmondo Rostanda 1897-ųjų metų pjesę „Sirano de Beržerakas“, pasakojančią apie prancūzų kadetą, turėjusį neįprastai didžiulę nosį.

Vis dėlto naujajame filme P. Dinklage`o personažas nenaudos nosies protezo, tačiau bus engiamas dėl savo žemo ūgio.

Kino juostai „Sirano“ muziką parašė kompozitorius Bryce`as Dessneris ir muzikantas Aaronas Dessneris. Pastarasis neseniai prodiusavo ir kartu kūrė dainas naujajam pasaulinio garsumo atlikėjos Taylor Swift albumui „folklore“.

Aktorius P. Dinklage`as ėmėsi Sirano de Beržerako vaidmens teatre 2019 m., iškart po to, kai baigė filmuotis televizijos seriale „Sostų karai“, kuriame vaidino Tyrioną Lannisterį.

„Pasaulis niekada nepriims tokio žmogaus kaip aš ir aukštos, gražios moters“, – sako P. Dinklage`as naujausiame miuziklo „Sirano“ anonse.

Filme Sirano personažas yra žavingas užkalbėtojas, kuris bando užkariauti Roksanos (akt. H. Bennett) širdį. Problema ta, kad Roksana iš pirmo žvilgsnio įsimyli pulko naujoką Kristianą, kurio vaidmenį atlieka Kelvinas Harrisonas.

„Patirkite didžiausią kada nors pasakotą meilės istoriją“, – kartu su naujuoju anonsu pristatomas filmas „Sirano“.

Miuziklo anonse galima žvilgtelėti į kino žiūrovų dėmesį patrauksiančius sudėtingus šokius, akiai patrauklias kovas su kardais ir išgirsti galingą vokalą, kurio netruks muzikiniame filme.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt