Naujienų srautas

Veidai2016.10.18 11:49

Portugalijos geležinkelių bendrovė ragina savo keleivius pusryčiauti, kad nevėluotų traukiniai

BNS 2016.10.18 11:49

Portugalijos geležinkelių bendrovė pirmadienį pradėjo kampaniją, raginančią klientus valgyti pusryčius, kad būtų išvengta traukinių vėlavimo dėl alpstančių keleivių rytinio eismo piko valandomis.

Bendrovė „Fertagus“, kuri valdo traukinius, kursuojančius tarp Lisabonos ir Setubalio, esančio maždaug už 50 km į pietus, savo stotyse iškabino plakatus, skelbiančius, kad „keliavimas nepapusryčiavus gali paveikti kiekvieno kelionę!“.

Per pirmąjį šių metų pusmetį kompanijos traukiniuose nualpo 46 keleiviai. Dėl to 51 traukinys iš viso vėlavo 209 minutes, sakė „Fertagus“ rinkodaros vadybininkė Raquel Santos naujienų radijui TSF.

„Supratome, kad dauguma šių atvejų įvyko dėl to, kad kelias valandas nevalgiusiems žmonėms nukrito cukraus kiekis kraujyje. Paprastai tai vyksta rytinio piko valandomis“, – sakė ji.

„Daugeliu atvejų neįmanoma iškart ištraukti nualpusį keleivį iš traukinio, todėl tai lemia vėlavimus. Dažnai paskelbiamas pavojus, o dėl to vėluoja visi tinklo traukiniai“, – pridūrė ji.

Bendrovė „Fertagus“ rekomenduoja ne tik pusryčiauti, bet ir su savimi turėti butelį vandens. Be to, ji pataria blogai pasijutus išlipti artimiausioje stotelėje ir paprašyti pagalbos, o ne likti traukinyje.

Kompanija, kuri kasdien perveža apie 70 tūkst. keleivių, vykdydama savo naująją kampaniją kitą savaitę planuoja dalinti keleiviams obuolius ir jogurtą savo stotyse – taip žmonės bus skatinami pusryčiauti.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi