Veidai

2021.10.07 16:05

Klausiate – atsakome. Ar žiūrovai bus įleidžiami į „Šok su žvaigžde“ filmavimus?

LRT.lt2021.10.07 16:05

Nuo spalio 9-osios į LRT TELEVIZIJOS eterį sugrįžta žiūrovų pamėgtas projektas „Šok su žvaigžde“. Per pirmą projekto sezoną filmavimus bei generalines repeticijas galėjo stebėti ir žiūrovai televizijos studijoje, tačiau įsigaliojus karantinui, antras sezonas buvo filmuojamas be žiūrovų. Ištikimi gerbėjai domisi, ar šį sezoną bus galima patekti į studiją.

Jau šį šeštadienį ant „Šok su žvaigžde“ parketo stos dvylika porų, sudarytų iš profesionalių šokėjų ir atlikėjų, aktorių ar eterio veidų, neturinčių pramoginių šokių patirties. Tiesa, jų pasirodymus žiūrovai galės stebėti tik per televizoriaus ekranus.

Kaip portalui LRT.lt sako LRT vyriausiasis prodiuseris Audrius Giržadas, atsižvelgiant į pandeminę situaciją šalyje ir laikantis saugumo reikalavimų, trečio sezono „Šok su žvaigžde“ laidos bus filmuojamos be žiūrovų.

„Šiųmetės projekto poros – ypač skirtingos charakteriu, pomėgiais, profesijomis, tačiau visas jas vienija aistra šokti ir užsispyrimas siekti laimėtojo titulo.

Džiugu matyti, kad profesionalūs šokėjai rado kalbą su mūsų žvaigždėmis, o šios uoliai klauso jų patarimų, be galo stengiasi ir ruošiasi tiesioginiam projekto eteriui. Tikiu, kad trečias „Šok su žvaigžde“ sezonas bus įtempčiausias ir atnešiantis daugybę staigmenų“, – teigia A. Giržadas.

Ant parketo šiame sezone suksis, sopranas Jomantė Šležaitė ir Rafal Narkevič, atlikėja Asta Pilypaitė ir Edvinas Belousovas, raitelė, reklamos specialistė, prekių ženklo kūrėja Roberta Orlauskaitė ir Gedvinas Meškauskas, aktorė Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis, aktorius Mantas Vaitiekūnas ir Ieva Konopliovaitė, atlikėjas Gabrielius Vagelis ir Melisa Valinovič, dainininkas Jurgis Brūzga ir Katerina Voropaj, choreografas Marijanas Staniulėnas ir Ieva Brigita Riepšaitė, aktorė Aleksandra Metalnikova ir Audrius Kleišmantas, atlikėjas Norbertas Liatkovskis (Norbe) ir Viktorija Šeinker, dainininkė Eglė Jakštytė ir Vykintas Širmas, LRT laidos „Į sveikatą“ vedėjas, sporto treneris Alanas Dzeranovas ir Eglė Bertulytė.

Išsamiau apie visus dalyvius skaitykite čia.

„Šok su žvaigžde“ – kiekvieną šeštadienį 21 valandą nuo spalio 9 dienos per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt