Veidai

2021.10.07 10:45

Agentą 007 įkūnijusio Danielio Craigo žvaigždė suspindo ir Holivudo šlovės alėjoje

LRT.lt2021.10.07 10:45

Jameso Bondo žvaigždė Danielis Craigas jau turi savo žvaigždę Holivudo šlovės alėjoje, praneša BBC. Aktorius tapo 2704-ąja įžymybe, kurios vardas įamžintas žymiojoje alėjoje.

Kovo 2 dieną 53-ąjį gimtadienį minėjęs aktorius geriausiai žinomas dėl Jameso Bondo vaidmens, kurį kūrė filmų serijoje apie legendinį agentą dar žinomą kodiniu pavadinimu 007. Žvaigždė atsirado prie 7007 Holivudo bulvaro, tai savotiška nuoroda į agento 007 personažą. Anot BBC, vos už kelių metrų yra ir kito aktoriaus, sukūrusio Jameso Bondo vaidmenį, Rogerio Moore`o žvaigždė.

„Niekada nesitikėjau, kad taip pasakysiu, bet man garbė, kad per mane vaikščios Holivude“, – tikino nuo 2006-ųjų bondiadoje vaidinantis D. Craigas.

2006 m. lapkričio mėnesį kino sales pasiekęs „ Casino Royale“ buvo palankiai įvertintas kritikų ir pelnė aktoriui BAFTA apdovanojimą. Vėliau aktorius ir toliau buvo kviečiamas vaidinti Jamesą Bondą. Paskutinis šios serijos filmas „Mirtis palauks“, kuriame jis vaidina, kino ekranus pasiekė šį spalį.

„Nors ir gaila, kad šis filmas man, kaip Bondui, paskutinis, labai didžiuojuosi ir džiaugiuosi šia juosta. Gaila, kad šįvakar premjeroje mažiau žmonių, nėra susirinkusių minių gerbėjų, tačiau vis tiek džiaugiuosi, kad premjera įvyko. Dar prieš metus tai atrodė kaip sapnas. Džiugu, kad vėl galiu susitikti su kolegomis, kurių nemačiau ištisus mėnesius“, – atvykęs į filmo „Mirtis palauks“ premjerą žurnalistams sakė D. Craigas.

53-ejų aktorius – jaunas tėtis. 2018-ųjų rugsėjį D. Craigas su žmona, aktore Rachel Weisz susilaukė dukters, pranešė independant.co.uk. Pora itin saugo savo privačią erdvę ir žurnalistams neatsiveria, tačiau aktorius yra užsiminęs, kad su žmona norėtų susilaukti ir antrosios atžalos. Tiesa, D. Craigas turi vyresnę dukrą iš ankstesnių santykių – 29-erių Ellą Craig. Mergina seka tėvo pėdomis ir taip pat yra pasirinkusi aktorystę.

Paklaustas apie gyvenimą po šnipo vaidmens, su aktore Rachel Weisz susituokęs D. Craigas teigė, kad galbūt ateityje norės susilaukti dar vieno vaiko, o gal tiesiog ramiai senti, rašė „Sky News“.

Pasiteiravus apie galimus vaidmenis ateityje aktorius atviravo: „Esu įsitikinęs, kad galiu suvaidinti praktiškai bet ką. Arba bent jau smagiai susimauti.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt