Veidai

2021.09.24 10:30

„Netflix“ naujienos – pasirodys antras dokumentinio serialo „Tiger King“ sezonas

LRT.lt2021.09.24 10:30

JAV kino milžinė „Netflix“ paskelbė, jog šiemet platformoje pasirodys „Tiger King 2“ – antrasis didelio susidomėjimo sulaukusio dokumentinio serialo „Tiger King: Murder, Mayhem and Madness“ sezonas, rašo CNN.

Antrasis dokumentinio serialo sezonas buvo filmuojamas 2020–2021 m. Ar seriale išvysime tuos pačius žmones, kaip ir pirmajame sezone, kol kas neskelbiama.

Režisierių Erico Goode`o ir Rebeccos Chaiklin seriale pasakojama gyvūnų prižiūrėtojo, garsaus JAV nusikaltėlio Josepho Maldonado-Passage`o, žinomo „Joe Exotic“ slapyvardžiu, istorija.

Nusikaltėlis garsėja žiauru elgesiu su gyvūnais, o 2020 m. jam buvo paskirta 22-ejų metų kalėjimo bausmė už tai, jog planavo gyvūnų teisių aktyvistės Carole Baskin žmogžudystę. Tiesa, liepą teisme pasirodė siūlymas bausmę sumažinti.

Pirmąjį serialo sezoną sudarė 7 serijos. Vos pasirodžiusi dokumentika išsyk sulaukė didelio susidomėjimo. Skelbiama, jog per pirmąsias 10 dienų serialą „Netflix“ platformoje peržiūrėjo daugiau kaip 35 mln. žiūrovų iš viso pasaulio.

Internetą apskriejus žiniai apie naują serialo sezoną, tviteryje imta juokauti, kad vėl gali prasidėti karantinas, mat pirmasis serialo sezonas pasirodė būtent pandemijos pradžioje. Spėjama, kad tai prisidėjo prie serialo sėkmės.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt