Veidai

2021.09.23 13:44

Pasirodė „Netflix“ filmo apie Britney Spears anonsas: žadama atlikėjos gyvenimo istorija be pagražinimų

LRT.lt2021.09.23 13:44

„Netflix“ netrukus pasirodys dokumentinis filmas apie JAV atlikėją Britney Spears, kuriame be užuolankų bus pasakojama dainininkės gyvenimo istorija, detalės apie jos psichinę sveikatą ir garsiąją kovą su tėvu, rašoma „The Guardian“. Rugsėjo 23-ąją pasirodė pirmasis oficialus filmo anonsas.

„Aš tiesiog noriu susigrąžinti savo gyvenimą“, – filmo anonse sako B. Spears. „Netflix“ dokumentikoje bus pasakojama skaudi atlikėjos gyvenimo istorija. Atskleidžiami šokiruojantys faktai apie tai, jog pasaulinio lygio žvaigždė neturėjo į ką atsiremti. Ji negalėjo pasitikėti nei tėvu, nei motina, ir buvo skaudžiai nutildyta, todėl ilgą laiką tylėjo apie tai, kaip smarkiai kontroliuojamas jos gyvenimas.

Filme kalbinami teisininkai ir kitų sričių ekspertai, komentuojantys garsiąją B. Spears kovą su tėvu Jamie Spearsu, kuriam ilgą laiką priklausė 39-erių dainininkės globa. Ar juostoje bus galima išvysti pačią B. Spears, kol kas lieka paslaptyje, rašo „The Guardian“.

Režisierės Erin Lee Carr filmas „Netflix“ platformoje turėtų pasirodyti rugsėjo 28-ąją. Anot juostos kūrėjų, žiūrovai išvys tikrąją B. Spears gyvenimo istoriją ir jos kovą už laisvę.

LRT.lt primena, kad B. Spears 2007 m. išgyveno daug dėmesio sulaukusią krizę, užpuolė vieno paparaco automobilį degalinėje. Dėl to teismas jai paskyrė globą, o pagrindiniu globėju tapo jos tėvas J. Spearsas.

Tiesa, praėjusį mėnesį jis pateikė prašymą panaikinti dukros globą ir sakė pripažįstantis, kad dainininkė dabar „mano galinti pati tvarkyti savo gyvenimą“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt