Veidai

2021.09.24 21:51

Kai apie „Kunigundą“ imta kurti memus, Vaidas Baumila suprato turįs savąją „Juodą orchidėją“

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2021.09.24 21:51

Kad daina „Kunigunda“ turi magiją, dainininkas Vaidas Baumila LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ teigia pajutęs tada, kai jam žmonės ėmė rašyti žinutes: negaliu atsikelti su jokia kita mintimi, tik vardu Kunigunda. V. Baumila pripažįsta, kad tai šiandien garsiausias jo kūrinys.

Rugsėjo 18 d. laidą „Labas rytas, Lietuva“ kartu su Richardu Jonaičiu vedė atlikėjas V. Baumila. Žiūrovus jis iš pat ryto džiugino kartu su grupės „Kūjeliai“ nariu Andriumi Vaicenavičiumi atlikta akustine dainos „Kunigunda“ versija.

Tai – turbūt pats didžiausias praėjusios vasaros muzikinis hitas, skambėjęs visur: iš automobilių, įvairiausiuose renginiuose ir t. t. Sukurti kūrinį, kuris nuskambėtų taip plačiai, nėra lengva, šitai gyvenime ne taip dažnai ir nutinka. Tačiau niekas to tyčia nesiekė – sukurti hito, atkreipia dėmesį laidos svečias.

Labas rytas, Lietuva! Šeštadienis I d. Sakartvele duoną kepantis Arūnas miltus siunčiasi iš Lietuvos, o produkciją tiekia visoje šalyje

„Mes kuriame muziką ir kuriame todėl, kad mums patinka tai daryti. Jei kurtume tam, kad ta daina būtinai taptų kažkokiu megaįvykiu... Man atrodo, bergždžias reikalas šitaip mąstyti, prie didžiausių norų neišeitų.

O kai tu kuri nuoširdžiai, dėl to, kad nuotaika gera, kad tau linksma, kad tu su kompanija esi kažkur išvažiavęs, net negalvoji apie pasekmes, lūkesčius, nededi per daug vilčių, stebuklai įvyksta“, – mano V. Baumila.

Kad daina „Kunigunda“ turi magiją, dainininkas sako pajutęs tik po kelių savaičių.

„Kai apie tai kažkas kalbėjo „Labame ryte“, kai žmonės pradėjo rašyti žinutes: man atsibodo, aš negaliu užmigti, negaliu atsikelti su jokia kita mintimi, tik vardu Kunigunda ar „duoki man ženklą“, supratau: kažkas vyksta, gali nutikti kažkas įdomaus. Kai nuėjo iki visokių memų kūrimo, supratau, kad yra „Juoda orchidėja“, – pamena jis.

V. Baumila pripažįsta – tai iki šiol didžiausio atgarsio sulaukęs jo kūrinys.

Plačiau – rugsėjo 18 d. laidos „Labas rytas, Lietuva“ įraše.

Labas rytas, Lietuva! Šeštadienis I d. Sakartvele duoną kepantis Arūnas miltus siunčiasi iš Lietuvos, o produkciją tiekia visoje šalyje
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt