Veidai

2021.09.21 19:57

Projekto „Šok su žvaigžde“ dalyviai ne tik gludina žingsnelius, bet ir planuoja, kaip pavergs žiūrovus

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2021.09.21 19:57

Trečiasis projekto „Šok su žvaigžde“ sezonas nuo spalio 9 dienos grįžta į LRT eterį. Kaip sekasi ruoštis naujiems iššūkiams ir kokiomis nuotaikomis gyvena naujos dalyvių poros?

Dvylika porų kuria planus, kaip plastiškai pavergti Lietuvos žiūrovų širdis, ir neslepia, kad nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

„Daug emocijų, ypač iš mano fronto, nes ne viskas pavyksta. Man patinka, kai viskas pavyksta iš karto, o čia niekas nepavyksta. Pavyksta, bet ne taip, kaip noriu. Esu perfekcionistas, kuriam viskas turi greitai pavykti, deja, susidūriau su didesnėmis problemomis“, – pasakoja projekto dalyvis Mantas Vaitiekūnas.

Kai nori paruošti kuo geresnį variantą, tenka padirbėti ir atkreipti į daug ką dėmesį, teigia Gabrielius Vagelis. Taip ir jis suprato, kad šokis nėra toks lengvas menas, kaip kartais gali atrodyti. Visgi, pasak G. Vagelio, tai nuotaikos negadina.

Naujos „Šok su žvaigžde“ poros ruošiasi pradėti kovas: susikaupimas gerų emocijų neslopina

Iš tiesų – nors kiekvienas naujai išmoktas šokio judesys reikalauja daugybės pastangų ir susikaupimo, gerų emocijų tai neslopina. Nepasitaikė ir pykčių. „Daug juokiamės, daug dirbame, labai stengiamės padaryti kuo kokybiškiau ir kuo gražiau“, – sako Aleksandra Metalnikova.

Šokių aikštelėje, kaip ir kasmet, susirungs Lietuvoje žinomų žmonių ir šokėjų profesionalų poros. Kartu jie jau repetuoja pagrindinius šokių judesius ir stengiasi paruošti dar nematytas programas.

Šokėjams tenka mokytis labai skirtingų šokių, pavyzdžiui, tango, rumbos. „Labai skiriasi charakteriai, tai reikia ir tą, ir tą išmokti, ne tik techniką, bet ir emocijas parodyti“, – kalba šokėjas Audrius Kleišmantas.

Kartais net tenka, kaip sako A. Metalnikova, išmokti vaikščioti iš naujo. Bet poros atrado savų būdų, kas padeda įsijausti į šokį ir išlaikyti teigiamas emocijas.

„Apsirengiau frakiuką ir sau gražus. Iš karto atrodo, kad jau moki šokti, kai apsimauni rūbą. Aktoriams taip būna: apsivelki rūbą ir kažkaip kitaip pradedi vaikščioti, kitaip vaidinti. Tikiuosi, tai man irgi padės įsijausti“, – šypsosi M. Vaitiekūnas.

Repeticijose klaidos neišvengiamos, bet šokėjai palaiko vieni kitus ir pažada stengtis tiesioginiame eteryje suklupimų neparodyti.

„Ji tikrai gimusi šitam parketui, nes kartais net neparodau žingsnių, o ji juos padaro. Man tikrai pasisekė. Visi darome klaidų, bet ji yra tas molis, kurį galimą minkyti ir lipdyti“, – apie A. Metalnikovą kalba jos partneris A. Kleišmantas.

Pati A. Metalnikova į tai žiūri paprastai – jos nereikia „permokyti“, nes ji ir taip nieko nemoka. Komplimentų savo partneriui Jurgiui Brūzgai negaili ir Katerina Voropaj. „Jurgiui, kaip nešokančiam žmogui, visai puikiai sekasi. Aš manau, kad jis sugebės nustebinti žiūrovus ir mane irgi gerąja prasme“, – juokiasi ji.

Poros ruošia ne tik suktukus, bet ir kuria planus, kokiais būdais patraukti žiūrovų dėmesį ir pelnyti simpatijų. G. Vagelis ir Melisa Valinovič teigia bandysiantys užkariauti žiūrovus nuoširdumu, seksualumu ir tiesiog šokiu.

„Kažkas sakė, kad šokyje 50 procentų sėkmės lemia įvaizdis, tai mes pabandysime įvaizdžiu prie to prisidėti, kad mes, kaip pora, man atrodo, derame“, – mintimis dalijasi M. Vaitiekūnas, šoksiantis su Ieva Konopliovaite.

Dvylika šokėjų porų jau nekantrauja parodyti savo treniruočių rezultatus, o kaip jiems seksis, pamatykite ir savo favoritus palaikykite nuo spalio 9 dienos per LRT TELEVIZIJĄ.

Plačiau – rugsėjo 20 d. laidos „Labas rytas, Lietuva“ įraše.

Naujos „Šok su žvaigžde“ poros ruošiasi pradėti kovas: susikaupimas gerų emocijų neslopina
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt