Veidai

2021.09.17 15:27

Dizainerės Agnės Kuzmickaitės drugeliai vėl išplasnojo į Londono mados savaitę

Viktorija Lideikytė, LRT.lt2021.09.17 15:27

„Nors šiemet savo kolekciją pristatau virtualiu būdu, džiaugiuosi, kad Londono mados savaitėje kiekvieną sezoną galiu atstovauti Lietuvai“, – portalui LRT.lt sako dizainerė Agnė Kuzmickaitė. Naujoji kūrėjos kolekcija – akį traukiančios ir šį sezoną karaliaujančios žalios spalvos.

Tarp garsiausių pasaulio dizainerių, savo kūrinius pristatančių Londono mados savaitėje, šiemet vėl puikuojasi ir lietuvės A. Kuzmickaitės pavardė. Naujausią kolekciją pristatanti kūrėja šypteli – klausti, ar ir šįkart jos kolekcijoje vėl plazdės drugeliai, nė neverta.

„Tai yra mano prekės ženklo identiteto dalis. Atidžiau pažvelgus, visi didieji pasaulio prekių ženklai turi išskirtinę detalę ar simbolį, kuris kartojasi kiekvienoje kolekcijoje. Aš taip pat dirbu tokiu principu. Tiesa, drugelis, priklausomai nuo sezono ir tendencijų, kiekvieną kartą keičiasi“, – sako A. Kuzmickaitė.

Kaip sako dizainerė, šįsyk jai norėjosi pavarijuoti su jos skiriamuoju ženklu tapusio drugelio proporcija ir pažaisti su tam tikra optine iliuzija, kurią sukurti padėjo naujausioje A. Kuzmickaitės kolekcijoje dominuojanti ryškiai žalia spalva.

„Būtent šiame etape žalia man – labai artima spalva. Beje, ji dominuoja ir pasaulinėse tendencijose. Ko gero, ne pirmąjį sezoną savo kuriamais rūbais noriu išryškinti moterišką figūrą, pabrėžti moteriškumo nevengia ir mano klientės. Todėl šiemet mano kolekcijoje vėl išvysime glaustinukes, aptemptus kombinezonus“, – atskleidžia kūrėja. Tiesa, priduria, kad netrūks ir didesnių proporcijų.

Anot A. Kuzmickaitės, jos kūrybinis procesas niekada nenutrūksta, tačiau kai gyvenimas šiuo metu – toks nestabilus, negali žinoti, ar galėsi realizuoti galvoje besisukančias idėjas, ar jos taip ir liks eskizuose. Visgi žaliesiems A. Kuzmickaitės drugeliams buvo lemta išskristi – Londono mados savaitėje jie bus pristatomi virtualiu būdu.

„Nors šiemet savo kolekciją Londono mados savaitės platformoje pristatau virtualiu būdu, džiaugiuosi, kad renginyje kiekvieną sezoną galiu atstovauti Lietuvai. Beje, jei tik leis aplinkybės, šios kolekcijos pristatymą vėlyvą rudenį žadu surengti ir Lietuvoje“, – intriguoja A. Kuzmickaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt