Veidai

2021.10.12 08:20

1-ajame „Šok su žvaigžde“ sezone triumfavęs Gedvinas apie naują partnerę: jos pasiryžimas įkvepia

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2021.10.12 08:20

„Tai visiškai kitoks, labai įdomus iššūkis“, – portalui LRT.lt sako profesionalus šokėjas Gedvinas Meškauskas, į projektą „Šok su žvaigžde“ grįžęs su nauja partnere – Roberta Orlauskaite, prieš keletą metų netekusia kojos. „Jos pasiryžimas įkvepia, tad noriu jai padėti skleisti jos nešamą žinutę“, – tikina pirmojo sezono nugalėtojas.

Gedvinui saldus pergalės skonis – puikiai pažįstamas. Būtent jis ir atlikėja Paula kėlė nugalėtojų taurę pirmo sezono pabaigoje. Tiesa, praėjusiais metais projekte jis nepasirodė.

„Norėjau profesionaliai dalyvauti tarptautiniuose čempionatuose, tad teko atsisakyti dalyvavimo projekte. Galiausiai dėl pandemijos viskas taip susiklostė, kad į čempionatą neišvykau ir tapau ištikimu antro „Šok su žvaigžde“ sezono žiūrovu“, – portalui LRT.lt atskleidžia Gedvinas.

Jis neslepia, kad kurį laiką jautė nostalgiją repeticijoms, prisimindavo bendrus šokius ir vis pagalvodavo, kad ir vėl norėtų tapti projekto dalimi. Tiesa, šokėjas prasitaria, kad projekte užsimezgusi draugystė nenutrūko, jie vis dar pabendrauja, Gedviną galima išvysti ant scenos Paulos koncertuose, vaizdo klipuose.

Po pertraukos į projektą sugrįžęs Gedvinas šokio pasaulio paslaptis dabar atveria Robertai, ji 2014 metais per motociklo avariją netekusi kairės kojos žemiau kelio pasirinko sportininkės kelią ir siekia tapti pirmąja Lietuvos žirginio sporto atstove paralimpinėse žaidynėse.

Šok su žvaigžde. Roberta Orlauskaitė ir Gedvinas Meškauskas. I laida

„Sužinojus, kad šoksiu su Roberta, iš pradžių man, kaip šokėjui, kilo visokiausių minčių – kaip mums seksis, kokią choreografiją galėsime kurti ir įgyvendinti. Kita vertus, man labai įdomu, nes laukia visiškai kitoks kelias ir iššūkis, nei prieš porą metų laukė su Paula.

Partnerės visiškai skirtingos – viena jų atlikėja, kita – sportininkė, viena buvo mano bendraamžė, su kita yra šioks toks amžiaus skirtumas... Tačiau su nekantrumu laukiau, kada galėsime atnešti naują istoriją ant parketo“, – svarsto G. Meškauskas ir džiaugiasi, kad su partnere lengvai surado bendrą kalbą, tad ir treniruotis kartu – labai smagu.

Gedvinas pasakoja, kad dar prieš prasidedant treniruotėms skaitė kelis interviu su savo partnere, o jos pasiryžimą ir valią pažino repeticijų salėje. „Jos ryžtas įkvepia. Roberta į projektą ateina su labai gražia žinute – kad nereikia slėptis, kad net ir po didelių psichologinių ar fizinių traumų galima atsitiesti ir gyventi visavertį gyvenimą, siekti tikslų.

Tai labai motyvuoja, įkvepia, tad noriu padėti skleisti jos nešamą žinutę. Taigi šiame projekte būsiu savotiškas įrankis, kuris, tikiuosi, jai padės šokiu papasakoti tai, ką ji nori papasakoti“, – atskleidė Gedvinas.

Tiesa, profesionalus šokėjas šį rudenį pradėjo labai intensyviai – treniruoja vaikus ir skuba į universitetą, o vakarais repetuoja su Roberta. „Baigęs mokyklą buvau padaręs šiokią tokią pertrauką, susitelkiau į šokėjo karjerą. Noriu šokti, o apie trenerio ar mokytojo darbą visu etatu kol kas negalvoju. Tad nusprendžiau pabandyti atrasti save kitoje specialybėje. Nuo rudens studijuoju Vilniaus universitete, pasirinkau kūrybos komunikacijos studijas. Viena vertus, ši veikla susijusi ir su šokiu, kita vertus – kitokia. Taigi dar vienas labai įdomus etapas“, – šypsosi G. Meškauskas.

Paklaustas, ar ne per daug atsakomybės sau ant pečių užsidėjo, Gedvinas tikina, kad dėl karantino pastarasis pusmetis buvo ganėtinai laisvas, taigi jis jau norėjo užimtumo, įvairios veiklos. „Džiaugiuosi, kad mūsų su Roberta tvarkaraštis sutampa ir dienas galime skirti savo veiklai, o vakarus – šokių repeticijoms“, – kalba profesionalus šokėjas, su užsidegimu nėręs į „Šok su žvaigžde“ iššūkį.

Apie naujus iššūkius portalas LRT.lt kalbino ir Robertą Orlauskaitę. Interviu su Gedvino partnere skaitykite čia.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt