Veidai

2021.09.10 10:09

Paaštrėjo Philo Collinso sveikatos bėdos, vos gali nulaikyti būgnininko lazdelę

LRT.lt2021.09.10 10:09

Muzikantas Philas Collinsas sako, kad dėl sveikatos problemų nebegali groti būgnais, praneša CNN.

70-metis muzikantas kartu su kitais „Genesis“ nariais svečiavosi televizijos laidoje „BBC Breakfast“, kur anonsavo būsimą vėl susibūrusios grupės koncertinį turą. Ph. Collinsas sakė, kad turo metu būgnais gros jo sūnus Nicas Collinsas: „Esu šiek tiek fiziškai neįgalus ir tai labai erzina, nes tikrai norėčiau groti drauge su sūnumi“.

Vietoje būgnų jam teks grupės vokalisto vaidmuo.

Kalbėdamas apie sprendimą nesėsti už būgnų Ph. Collinsas teigė „Aš labai norėčiau, bet suprantat, šita ranka vos galiu nulaikyti būgnininko lazdelę. Taigi yra tam tikrų fiziologinių dalykų, kurie neleidžia to daryti“.

Per savo gyvenimą Ph. Collinsas yra patyręs ne vieną kaulų lūžį, o 2015 metais jam buvo atlikta nugaros operacija, po kurios liko pažeisti nervai. 2017 metais jis skaudžiai parkrito, todėl šiuo metu vaikšto pasiramsčiuodamas lazdele.

Grupės vokalistas Ph. Collinsas, kuris 2005-aisiais koncertavo ir Vilniuje, rengė koncertus visame pasaulyje, nors dėl nugaros skausmų didžiąją jų dalį turėjo dainuoti sėdėdamas ant kėdės.

Dar 1967 metais susibūrusios grupės nariai Philas Collinsas, Mike`as Rutherfordas ir Tony Banksas pernai pavasarį pranešė, kad po trylikos metų pertraukos surengs 10 koncertų seriją Didžiosios Britanijos ir Airijos miestuose.

Prieš dešimtmetį į simbolinį Rokenrolo šlovės muziejų įšventintos grupės „Genesis“ albumai parduoti daugiau nei 150 milijonų egzempliorių tiražu.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt