Veidai

2021.09.08 10:31

Britney Spears „išsilaisvinimas“ artėja prie kulminacijos – atlikėjos tėvas sutiko atsisakyti dukters globos

LRT.lt2021.09.08 10:31

Atlikėjos Britney Spears tėvas Jamie Spearsas po kurį laiką trukusio teisinio bylinėjimosi galiausiai pateikė prašymą atsisakyti 39-erių dukros globos, praneša CNN.

CNN gautuose teismo dokumentuose nurodoma, kad J. Spearsas tenkino B. Spears prašymus ir pateikė dokumentus, kuriais ketina atsisakyti 13 metų trukusios dukters globos.

Sprendimas grindžiamas tuo, jog pastarieji su B. Spears globa susiję įvykiai parodė, kad aplinkybės smarkiai pasikeitė, dėl ko 39-erių moters globa galėjo netekti pagindo. Teismo dokumentuose rašoma, kad B. Spears teismui sakė norinti būti atsakinga už savo gyvenimą, sprendimus, medicininį gydymą. Atlikėja taip pat nori pati rūpintis savo turtu, jei panorės, turėti galimybę sukurti šeimą.

Anot CNN, teismo dokumentuose rašoma, kad B. Spears tėvas J. Spearsas savo dukrai nori tik geriausio. Jis sutinka nutraukti globą ir tiki, kad dukra su savo gyvenimu gali tvarkytis pati.

B. Spears adovakatas Mathew Rosengartas šį sprendimą pavadino didžiule atlikėjos pergale.

LRT.lt primena, kad atlikėja nuo 2008 m. yra globojama tėvo, kai dėl asmeninių ir profesinių problemų psichiškai palūžo. Pradžioje jis tvarkė popžvaigždės turtą ir asmeninius reikalus, vėliau liko atsakingas tik už jos finansus.

Per du teismo posėdžius birželį ir liepą B. Spears, be kita ko, emocionaliai užsipuolė tėvą. Ji teigė besijaučianti išnaudojama savo šeimos ir savo vadybininkų, esą visų kontroliuojama ir negalinti pati spręsti dėl savo gyvenimo.

Dainininkės gerbėjai pastaraisiais metais netgi surengė internete kampaniją #FreeBritney („Išlaisvinkite Britney“).

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt