Veidai

2021.09.07 15:14

Gimtadienį minintis Robertas iš „The Roop“ – apie ryškiausias praėjusių metų akimirkas ir laimės šaltinius

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2021.09.07 15:14

Kai darai tai, kas patinka, esi laimingas ir viskas sekasi, neabejoja grupės „The Roop“ narys Robertas Baranauskas, rugsėjo 7-ąją minintis 39-ąjį gimtadienį. Pavasarį Robertas su kitais grupės nariais visai Lietuvai sukūrė eurovizinę šventę, tačiau sustoti neketina – naujos grupės dainos jau pakeliui.

Šią dieną apibertas sveikinimais Robertas sako, kad gimtadienius mėgsta praleisti su šeima ir artimaisiais. „Man labai patinka šią dieną matyti laimingus jų veidus ir šypsenas“, – portalui LRT.lt sako jis.

Atlikėjas šypsosi, kad prieš gimtadienį metinių suvestinių nedaro, tačiau pripažįsta, kad šie metai buvo kupini nuotykių ir gerų emocijų. Vieną didžiausių jo nuotykių turbūt ilgai prisimins visa Lietuva – gegužę vykusioje „Eurovizijoje“ Robertas su „The Roop“ ir daina „Discoteque“ užėmė 8-ąją vietą ir užkariavo konkurso gerbėjų simpatijas, o Lietuvoje sukėlė milžinišką geltonąją bangą.

Eurovizija 2021. Finalas. Itin spalvingi pasirodymai, „The Roop“ diskoteka ir intrigos kupini balsavimo rezultatai

„Su grupe esame labai laimingi matydami, kiek daug gali viena daina, viena tikra žinutė. Manau, svarbiausias metų įvykis man, kad tiek daug žmonių tiesiog kartu su mumis praleido daug gero laiko, šokdami ir dainuodami kartu. Tai įkvepia. Ir mes tai būtinai pakartosime! Naujos dainos ir video klipai jau pakeliui“, – patikino jubiliatas.

„Manau, kaip ir kiekvienam, svarbu daryti tai, kas pačiam patinka. Tada ir sekasi, ir esi laimingas. O sau ir visiems linkiu nepamiršti pasidžiaugti savimi, nes kiekvieno mūsų laimė ir džiaugsmas yra mūsų viduje, rodykime tai“, – linkėjo R. Baranauskas.

Roberto metų akimirkos – nuotraukų galerijoje.

„The Roop“ koncertas „EuROOPvision“: užsienio kritikų liaupsės ir daina, pakerėjusi tūkstančius
Eurovizija 2020. Finalas. The Roop – „On Fire“
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt