Naujienų srautas

Veidai2016.09.21 00:35

Skiriasi Holivudo aktorių pora A. Jolie ir B. Pittas

ELTA 2016.09.21 00:35

Praėjus dvejiems metams po vestuvių Prancūzijoje Holivudo svajonių pora suka skirtingais keliais: amerikiečių aktorė Angelina Jolie skiriasi su kolega Bradu Pittu, praneša agentūros dpa ir AFP.  

A. Jolie pateikė skyrybų prašymą ir pareikalavo teisės rūpintis šešiais vaikais, tačiau leis tėvui su jais matytis, antradienį rašo portalas TMZ. Agentūrai „Reuters“ tai patvirtino aktorės advokatas.

Skyrybų dokumentuose nurodoma, kad pora kartu negyvena nuo 2016 metų rugsėjo 15-osios. Skyrybų priežastimi A. Jolie nurodė „nesuderinamus skirtumus“. TMZ duomenimis, konkrečiai pora nesutaria dėl bendrų vaikų. „Trečias asmuo“ su skyrybomis esą nesusijęs.

Prieš vestuves 2014-ųjų rugpjūtį A. Jolie ir B. Pittas dešimt metų buvo pora. Bulvarinė žiniasklaida juos praminė „Brangelina".

2006-aisiais A. Jolie ir B. Pittui gimė pirmas jų bendras vaikas – duktė Shiloh. Prieš tai aktorė buvo įsivaikinusi berniuką iš Kambodžos Maddoxą ir mergaitę Zaharą iš Etiopijos. 2007 metais pora įsisūnijo vietnamietį Paxą Thieną. 2008-aisiais Nicoje pasaulio šviesą išvydo A. Jolie ir B. Pitto dvynukai Vivienne Marcheline ir Knoxas Leonas. Pora dažnai visus savo vaikus pasiimdavo į keliones užsienyje, taip sukeldama milžinišką žurnalistų, fotografų ir gerbėjų susidomėjimą. Prieš ketverius metus aktoriai paskelbė apie sužadėtuves.

A. Jolie ir B. Pittas kartu viešumoje nesirodė kelias savaites. A. Jolie tai buvo trečioji, o B. Pittui – antroji santuoka.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi