Veidai

2021.08.27 12:23

Monika Marija ir Dovydas Laukys – atvirai apie tai, kodėl nuslėpė santuoką ir kiek laiko draugavo iki jos

LRT.lt2021.08.27 12:23

Dainininkų Monikos Marijos ir Dovydo Laukio vestuvės pernai sukėlė tikrą audrą internete. Tiesa, pora neskubėjo dalintis detalėmis apie greitai ir netikėtai įsiliepsnojusią meilę. Tačiau viešėdami portalo LRT.lt studijoje ir pristatydami pirmą bendrą savo dainą, jiedu papasakojo ir apie bendrą gyvenimą, ir tai, kodėl iš pradžių nenorėjo kalbėti apie savo santuoką.

Dainininkus kalbino LRT populiariosios muzikos vyr. redaktorius Ramūnas Zilnys. Paklausti, kaip šovė mintis įrašyti bendrą dainą „Tu šalia”, sutuoktiniai sakė, kad anksčiau tokią galimybę atmesdavo, tačiau pajutę įkvėpimą iškart ėmėsi darbų.

Ramūnas Zilnys kalbina. Monika Marija su sutuoktiniu – apie kartu įrašytos dainos premjerą, meilę ir gyvenimą kartu

„Kaip ir mūsų vestuvės, taip ir ši daina gavosi visiškai spontaniškai“, – sakė Monika Marija.

Iš pradžių pora nusprendė kartu padainuoti kitų kūrėjų dainą, tačiau netrukus suprato – kam dainuoti svetimą dainą, jeigu galima sukurti savo. Taip gimė jų bendra daina apie šiltus santykius, laimingą meilę ir gražius jos pavyzdžius.

„Jeigu pasvertume, ar mes norime kažką padaryti, užsidegti, degti ir tada užgesti ar mes norime rusenti visą gyvenimą, tai jau geriau mes tą pirmąjį variantą pasirinkime ir išsidraskysime, bet kažką padarysime, kas mus džiugins tuo metu. Mes su ta mintimi tuokėmės, su ta mintimi gyvename kartu ir su ta mintim tą dainą parašėme“, – sako Monika Marija.

Nors susituokė dar pernai, atlikėjų pora apie savo santykius iki šiol buvo nelinkę kalbėti.

„Mūsų pagrindinė priežastis, kodėl nenorėjome dalintis, atsakinėti į skambučius tą dieną, buvo todėl, kad norėjome pirmiausia patys pasidžiaugti. Ir kai įvyksta dalykai staigiai, man atrodo tu esi pametęs galvą dėl to žmogaus ir tu nori būti tik su tuo žmogumi. O jei prabūni 10 metų ir tada tuokiesi, tada gal tau nebėra skirtumo. Bet mes labai norėjome dar pasidžiaugti patys ir nesidalinti su šeima, su draugais, su žiniasklaida. Dabar turėjome nemažai laiko atsidžiaugti, nemažai laiko per karantiną pabūti dviese ir pagalvojome, kad neturime ko slėpti, norėjome, kad ateitų tam tikras laikas“, – apie poros sprendimą kalbėjo Monika Marija.

Jos vyras Dovydas pridūrė manantis, kad kai gyvenime įvyksta emociškai labai stiprus momentas, žmonės netraukia telefono pasidaryti asmenukės: „Žmogus tiesiog būna lyg užhipnotizuotas, būna tame momente ir džiaugiasi.“

Į klausimą, kiek laiko iki vestuvių draugavo, Dovydas atsakė trumpai: „Neilgai.“ O Monika Marija papildė: „Pažįstami buvome trejus metus, bet draugavome tiek, kad užtektų mamai parodyt (sukioja pirštą prie smilkinio – LRT.lt).“

Neseniai susituokusi pora teigė, kad kasdien išgyvena pačius įvairiausius jausmus, tačiau kaskart atranda santarvę kartu.

„Galimės kiekvieną dieną ir iš naujo nesigailim. Mums buvo visaip ir tebėra visaip, ir šiandien ryte pasipykom truputį. Man labai patinka, kad mes vis tiek sugebame grįžti atgal į tą vagą ir konfliktus praeiti be paties konflikto. Abu turime gerą balansą tarp meniškosios ir racionaliosios pusės“, – įsitikinusi Monika Marija.

Sutuoktiniai prisipažino, kad 99 proc. žmonių stebėjosi, kaip du tokie skirtingi asmenys gali būti kartu. Tačiau, pasak Monikos Marijos, vienintelė problema, kurią pora turi ir vienintelė priežastis, dėl kurios pykstasi, yra tai, kad iš tiesų jiedu yra per daug panašūs. „Per daug panašiai mąstome, per daug panašai prognozuojame. Tai yra toks dalykas, kurio nesimato iš išorės, bet jis yra“, – sako Monika Marija.

Šiuo metu bute Vilniuje gyvenanti pora pasvajoja ir apie nuosavą namą su kiemu į kurį galėtų bet kada išeiti ir, pavyzdžiui, privačiai pasikaitinti saulėje.

Žvelgdama į ateitį Monika Marija atvirauja visada norėjusi vaikų ir tiki, kad būtų gera mama. „Jeigu mums kartu ir toliau taip gerai eisis projektai, kad norėsime ir tokio didelio projekto imtis, tikriausiai bandysime, o gal ir ne, bus matyt“, – svarsto sako Monika Marija.

Sutuoktiniai vienas kitam negailėjo gerų žodžių, taip pat išskyrė ir vienas kito minusus. Monika Marija atskleidė, kad jai labiausiai nepatinka, kai Dovydas atsikelia naktį ir išeina miegoti ant sofos pasakęs „Man reikėjo pailsėti“. Tuo tarpu Dovydas įvardijo, kad jo žmona turi labai didelę jausmų amplitudę ir labai ekspresyviai juos reiškia.

Išsamus pokalbis – įraše:

Ramūnas Zilnys kalbina. Monika Marija su sutuoktiniu – apie kartu įrašytos dainos premjerą, meilę ir gyvenimą kartu
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt