Veidai

2021.09.07 17:35

LRT TESTAS. Kokios dainos slepia eterio veidų gyvenimo istorijas?

skelbiami atsakymai ir nugalėtojas
LRT.lt2021.09.07 17:35

Vasaros šeštadieniais LRT TELEVIZIJOS eteryje skambėjo projektas „Mano daina“ ir laidos dalyvių istorijos. LRT.lt kvietė atlikti testą ir pasitikrinti, ar buvote akylas projekto žiūrovas bei pamenate, kokias dainas atsinešė žinomi eterio veidai ir kokios istorijos slėpėsi už gerai žinomų melodijų.

Per vasarą parodyta dešimt projekto „Mano daina“ laidų. Kiekvienoje jų dalyvavo po penkis dalyvius, kurie atsinešdavo po dainą, besisiejančią su tam tikrais gyvenimo įvykiais, prisiminimais. Vieniems muzika priminė apie pirmąją meilę, apie karjeros pradžią, apie nutrūktgalviškus nuotykius, kitiems spaudė ašarą ir priminė brangius žmones. Iš viso per vasarą nuskambėjo 50 dar negirdėtų istorijų.

Portalas LRT.lt kvietė atlikti testą ir pasitikrinti, ar pamenate, kokias dainas į projektą atsinešė gerai atpažįstami veidai bei laimėti LRT prizą.

Testą sudarė 10 klausimų su vienu teisingu atsakymu, o jam išspręsti buvo skiriama 15 minučių. Laimėti prizą pretendavo tik tie žaidėjai, kurie testo pradžioje nurodė savo vardą ir el. pašto adresą. Jie reikalingi tam, kad galėtume susisiekti su laimėtoju.

Per trumpiausią laiką į daugiausia klausimų atsakė ir LRT prizą laimėjo Tautvydas. Sveikiname!

Teisingi atsakymai skelbiami žemiau.

– Kuriam iš žinomų atlikėjų jo karjeros pradžia siejasi su Ryčio Cicino daina „Lietaus dukra“?

Teisingas atsakymas: Jonas Nainys

– Pagal kokią dainą Katažina ir Deivydas Zvonkai atliko savo vestuvinį šokį?

Teisingas atsakymas: „Metallica“ – „Nothing else matters“

– Su kokia daina kaip solo atlikėjas dar mokykloje debiutavo Vidas Bareikis?

Teisingas atsakymas: Enrique Iglesias – „Hero“

– Dainą „Saulės miestas“ į projektą atsinešusi dalyvė vaikystėje žavėjosi savo tetos ir Andriaus Mamontovo nuotrauka. Užaugusi ji pati gavo progą įsiamžinti su mėgstamu atlikėju, o viename projekte atliko jo dainą. Kas ši dalyvė?

Teisingas atsakymas: Gabrielė Martirosian

– Stasio Povilaičio dainą „Palanga“ atsinešęs dalyvis tikina pajūrį pamilęs dar vaikystėje, o atostogaudamas Palangoje susidomėjo ir sritimi, iš kurios šiandien valgo duoną, kas jis?

Teisingas atsakymas: Rokas Galvonas

– Pasak Merūno, ši daina yra viena pirmųjų, kurią jis atsimena girdėjęs vaikystėje. Dabar jos klausosi ir jo sūnus. Koks tai kūrinys?

Teisingas atsakymas: „Queen“ – „Bohemian Rhapsody“

– Viena iš projekto dalyvių studijuodama ėjo dirbti tam, kad užsidirbtų pinigų bilietams į Michaelo Jacksono koncertą. Nespėjusi įsigyti bilieto, ji sužinojo, kad mėgstamas atlikėjas mirė. Atlikėjo garbei ši dalyvė netgi pasidarė tatuiruotę. Kas ji?

Teisingas atsakymas: Liepa Norkevičienė

– Vaikystėje gautas vienos atlikėjos albumas ir jame skambėjusios dainos, ypač viena, anot Monique, buvo savotiškas pagrindas, nuo kurio ji atsispyrė eidama muzikiniu keliu. Kokia tai atlikėja ir daina?

Teisingas atsakymas: Celine Dion „I'm Alive“

– Grupę „The Beatles“ šis dalyvis vadina viena mėgstamiausių grupių, kuria žavisi nuo vaikystės. Šokdamas pagal jų dainą „Hard Day`s Night“ jis buvo prasiskėlęs galvą, o žaizdą teko siūti. Kas šis dalyvis?

Teisingas atsakymas: Jokūbas Bareikis

– Simonai Nainei ši daina primena senelį, jo geltoną žigulį ir išvykas prie ežero maudytis, koks tai kūrinys?

Teisingas atsakymas: Ligitas Kernagis „Vakarėja“

Mano daina. Kūrinys, kurį Simona Nainė dainuodavo vasaros vakarais ir paaugliška dvasia alsuojanti paskutinė sezono laida
Mano daina. 10 eurų už dainą mokėjusi Siparė, tatuiruote virtęs susižavėjimas popkaraliumi ir specialus kūrinys išėjusiems
Mano daina. Įkvėpta emocijos Monique ir pati atliko dainą, kurią vaikystėje dainavo su plaukų šepečiu
Mano daina. Kūrinys, tikrąja to žodžio prasme įsikirtęs Jokūbui Bareikiui į galvą, bei daina, įkvėpusi Milių pasukti į roko muziką
Mano daina. Kokius kūrinius su atpažinimo programėle bandė surasti Dovilė Filmanavičiūtė?
Mano daina. Kūrinys, per kurį aktorei Nijolei Narmontaitei sunku tramdyti emocijas ir kiti muzikiniai galvosūkiai
Mano daina. Daina, įkvėpusi Vaidą Baumilą „Kunigundai“, naujos mįslės ir jausmingi kūriniai
Mano daina. Kūrinys, kurį Vidas Bareikis pirmą kartą atliko viešai, dainos, privedusios iki ypatingų likimo posūkių, bei staigmena
Mano daina. Katažiną sugraudinęs kūrinys, skaudų išsiskyrimą primenanti daina ir netikėtas prisipažinimas
Mano daina. Linksmos spėlionės ir eteryje negirdėtos istorijos: kokios dainos lydėjo žinomų žmonių gyvenimus?
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt