Veidai

2016.08.25 13:02

Norvegijos premjerė medžiojo pokemonus Bratislavoje

BNS2016.08.25 13:02

Norvegijos ministrė pirmininkė Erna Solberg, kompiuterinių žaidimų entuziastė, šią savaitę viešėdama Bratislavoje atitrūko nuo oficialių pajėgų ir išėjo „pamedžioti“ pokemonų Slovakijos sostinės senamiestyje.

Asmens sargybinių, aukšto rango pareigūnų ir televizijos žurnalistų lydima E. Solberg pirmadienį rado laisvo laiko tarp dviejų susitikimų ir vaikštinėjo senamiesčio gatvėmis, įsmeigusi akis į savo išmanųjį telefoną, matoma trečiadienį parodytame reportaže.

55 metų konservatyvių pažiūrų lyderė sakė televizijai TV2, kad žaisdama visame pasaulyje itin populiarų žaidimą „Pokemon Go“, ji ne tik „medžioja“ animacinius žvėriukus, bet ir stengiasi „išperinti“ jų kiaušinius, kad savo kolekciją papildytų rečiausių rūšių pokemonais. Kad virtualus kiaušinis išsiristų, kai kuriems žaidėjams tenka nueiti apie 10 kilometrų.

Nemokama programėlė „Pokemon Go“, naudodama išmaniojo telefono grafikos ir palydovinės navigacijos pajėgumus, atvaizduoja animacinius žvėriukus realaus pasaulio aplinkoje. Žaidėjai skatinami šiuos padarus gaudyti ir treniruoti mūšiams.

E. Soldberg anksčiau buvo pagarsėjusi dėl savo aistros žaidimui „Candy Crush“.

Praeitą savaitę ji sakė, kad neseniai davė du interviu, kuriuose sakė nežaidžianti „Pokemon Go“, bet jau kitą dieną išbandžiusi šį žaidimą ir juo susižavėjusi.

„Mane paakino mano jaunesnė sesuo, radusi pokemoną mano verandoje“, – premjerė sakė dienraščiui „Aftenposten“.

Slovakija šiuo metu pirmininkauja Europos Sąjungai. Norvegija nėra Bendrijos narė, bet palaiko su ja labai glaudžius ryšius, o E.Solberg atvyko į Bratislavą ginti Norvegijos interesų prieš artėjančias derybas dėl Didžiosios Britanijos pasitraukimo iš ES.

Populiariausi