Veidai

2021.08.04 15:49

40-metį mininčiai Meghan Markle – karališkosios šeimos linkėjimai

LRT.lt2021.08.04 15:49

Sasekso kunigaikščių namuose šventė – princo Harry žmona Meghan Markle mini gimtadienį. Ta proga socialiniuose tinkluose JAV gyvenančią jubiliatę pasveikino karališkosios šeimos nariai.

Įprasta, kad gimtadienio ar svarbių sukaktuvių proga karališkosios šeimos nariai vieni kitiems siunčia linkėjimus. Tiesa, pastaruoju metu žiniasklaidoje vis dažniau aptarinėjami galimai įtempti M. Markle ir jos vyro, princo Harry santykiai su karališkąja Jungtinės Karalystės šeima.

Pora nuo karališkųjų pareigų atsitraukė praėjusių metų pradžioje, o žibalu, pakursčiusiu kalbas apie šeimoje tvyrančią įtampą, tapo kovo mėnesį JAV žvaigždei Oprah Winfrey duotas interviu, kuriame pora negailėjo atvirų pasisakymų apie gyvenimą Jungtinėje Karalystėje ir Meghan įsiliejimą į šeimą.

Tačiau rugpjūčio 4-ąją, minint 40-ąjį, Meghan gimtadienį šeimos nariai siuntė jubiliatei linkėjimus bei sveikinimus. Oficialioje karališkosios šeimos „Twitterio“ paskyroje – šiltos M. Markle akirmirkos su vyru, pirmagimiu ir karaliene Elžbieta II.

M. Markle pasveikino ir princo Harry tėvas, Velso princas Charlesas bei Kornvalio hercogienė Camilla.

Sveikinimu M. Markle pasidalijo ir princo Harry brolis Williamas su žmona Kate Middleton.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.