Veidai

2016.08.23 12:56

Policija ieško vyrų, vienoje Australijos mokyklų palikusių tris krokodilus

ELTA2016.08.23 12:56

Australijos policija ieško keturių vyrų, palikusių tris dėl prastos mitybos nusilpusius krokodilus vienoje šalies mokykloje. Jie tai padarė po to, kai norėdami pavogti kompiuterinę įrangą įsilaužė į šią švietimo įstaigą, praneša „Reuters“.

Australijos Šiaurinės teritorijos policijos teigimu, vyrai įsilaužė į Taminmino koledžą Hamti Dū miestelyje, esančiame už 40 kilometrų į pietus nuo Darvino miesto, sekmadienį rytą. Prieš užeidami į pastatą, jie pro išdaužtą langą į vidų įstūmė krokodilus.

Policijos išplatintuose vaizdo stebėjimo kamerų įrašuose matoma, kaip prieš pabėgdami vyrai pagriebė kompiuterio monitorių.

Parkų ir laukinės gamtos prižiūrėtojų teigimu, ropliai, kurių nasrai buvo suklijuoti lipnia juosta, tikriausiai buvo paimti iš netoliese esančios krokodilų fermos. Tačiau tikimybė, kad jie išgyvens, yra nedidelė, nes jų būklė labai prasta.

„Iš jų liko tik oda ir kaulai, visai nedaug masės. Jie buvo labai ramūs ir sugauti juos buvo labai lengva“, – ABC radijui teigė prižiūrėtojas Luke`as McLarenas.

„Išsiaiškinsime, iš kurios fermos jie buvo paimti, ir mėginsime juos nugabenti atgal. Tačiau, turint omenyje jų būklę, gali būti, kad juos teks sunaikinti“, – pridūrė jis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt